Wpis z mikrobloga

@Pan_pajonk: dzieki za info. ipada miałem i korzystałem z niego często dlatego skłaniam się ku wersji pro i do tego klawiature. switch jest typowo do grania więc w sumie to taki zbędny bajer.
  • Odpowiedz
@chiquito: miałeś już do czynienia z 12? Sam wziąłem 10,5 (też w nagrodę ;) bo 12 była zdecydowanie za duża do utrzymania pełnej mobilności i też przy korzystaniu trzymając w rękach jest mniej wygodna. Ale do biurkowych już brałbym 12, według mnie lepszy iPad od switcha ;)
  • Odpowiedz
@Oastry: porównuje ceny i róznica między pro a zwykłym jest dwukrotna. Chyba jednak wezmę najnowszego zwykłego, bo z tego co widze nie różnią sie technicznie jakoś specjalnie. W pro jest lepszy wyswietlacz, ale nie jestem grafikiem żeby odczuć róznice
  • Odpowiedz
@chiquito: ja kupiłem najpierw tego zwykłego 2018, wersji 128 + cellular - po tygodniu wymieniałem (dopłaciłem 1k) do 10,5 pro. Jeżeli rozbija się o niżej wyposażony model zwykłego to spoko, ale jak wziąłem ten za 2600 i porównałem z pro za 3600 to jednak 4 głośniki zamiast 2, ekran odbija z połowę mniej światła (a potrafi to wkurzyć w dzień) i odświeżanie ekranu w 120 Hz to bajka, szczególnie przy przeglądaniu
  • Odpowiedz
@Oastry: o widze że Ty bedziesz miał najlepsze porównanie. czy warto zamiast 1600 zapłacic 3600? kasa w sumie nie gra tutaj roli bardziej pytanie czy to jest aż faktycznie taka różnica żeby dopłacać 2k. chodzi mi raczej o przeglądanie neta i odpisywanie do znajomych + netflix na słuchawkach.
  • Odpowiedz
@chiquito: w mojej opinii warto, ekran dostosowaniem barw i jakościom robi robotę przy oglądaniu czegokolwiek. W 2018 wkurzająca była też przerwa pomiędzy ekranem a szybą (laminacja ekranu) szczególnie przy używaniu pencila. Z wad pro to wystająca tylna kamera (ta sama co w IPhonie 7), ale jak masz smart cover to zupełnie nie przeszkadza. Ja ze zmiany byłem zadowolony, i teraz nie chciałbym wracać do poprzedniego (chyba ze przy ograniczonym budżecie). Dalej
  • Odpowiedz