Wpis z mikrobloga

Boże, muszę przyznać, że dawno tak nie zgniłem jak przewinąłem dzisiaj trochę tego spamu o treści
"tak naprawdę to daniel jest zwycięzcom bo wytrzymał 5 minut na ringu, niesamowite osiągnięcie wielka odwaga himalaje męskości hura polacy brawooooooo"
Nawet nie wiem jak tą żenadę skomentować xD Chyba tylko tak, że świętowanie porażek to sport narodowy polaków.
A jeszcze lepsze jest to, że mimo, że oglądam tylko streamy grubasa czasami jak akurat siedzi tam goha z jacą (bo praktycznie cała reszta postaci pojawiających się tam to dno i poziom polskich kabaretów) nie oglądałem wczorajszej gali bo w dupie mam ten cyrk i nigdy nie oglądałem żadnych innych streamerów a szczególnie rafonixa to zaraz i tak przyjdzie jakiś gościu co mnie zwyzywa od "sług pana er" ( ͡ ͜ʖ ͡)
#danielmagical #patostreamy #famemma
  • 6
@korcz81: @whackey: nie porównuj profesjonalistów grających z profesjonalistami do walki kogoś kto prawie pierwszy raz załozył rękawice z kimś kto podobno trenuje od dłuższego czasu.Gruby wielkiego wyczyny nie dokonał ale nie mógł dokonac po 3 tygodniach treningów, to nierealne.Pochwały dla tucznika wynikają głównie z tego że wiekszośc przewidywała szybki koniec a jednak dotrwał do konca i osmieszył tego niby sportowca który podkręcił treningi o 300% przed walką.