Wpis z mikrobloga

@MCLemur: Fotografowanie chociażby, kiedyś jak nie miałem aparatu chociaż jeden dzień w łapach to byłem chory, teraz mi to wszystko jedno. Rower, rok temu robiłem po 100-115 km dziennie, podbijałem poprzeczkę, wykręcałem coraz lepszy czas, teraz to trochę jak nałóg, jak jeżdżę to czuję się normalnie (powiedzmy), jak nie to jak gówno, mimo że mięśnie #!$%@?ą i jestem wykończony fizycznie czasami to muszę wsiąść na rower i jest jeszcze gorzej wtedy.
@Piezoreki: może się troche wypaliłeś, bo robiłeś te rzeczy samemu i nikt Cie nie napedzał zajawką. Bo to w #!$%@? daje kopa kiedy obracasz się w gronie osób ktore jaraja sie tym samym co ty.
@MCLemur: To prawda, a mam jeszcze inne trochę niszowe zainteresowania, ale średnia wieku innych osób z tych tematów to chyba 60 lat xD Fora tematyczne w Internecie pozdychały, teraz wszystko nasrane na FB i zamiast merytorycznych dyskusji to 'starzy ludzie w Internecie' #!$%@?ą jakieś emotki i inne gównoobrazki, nie czytają ze zrozumieniem, młodych prawie nie ma wcale, wszystko zrobiło się takie miałkie.