Wpis z mikrobloga

Wy nie rozumiecie. Tu nie chodzi o 15 zł dla boxdela. Bo z tych 15 zł, odejmijcie prowizje i podatki. Tu chodzi o to, żeby oni się nie zawinęli po jednej gali, bo jak wyjebią patostreamerów to #!$%@? nic już nie będzie na tym necie do oglądania. Niech #!$%@? zarobią, przecież i tak mają #!$%@? siana ze swoich normalnych streamów, niech opłacą isamu, rafonixa, i innych na kolejnej gali, będzie o czym pisać i gadać.

#!$%@? serio nie macie kumpli ? Zaproście po 2-3 do chaty, i ile Was to PPV wyjdzie ? XD 5 zl ? XD

no #!$%@? :D

#famemma
#danielmagical
#boxdel
#patostreamy
  • 18
@RafDan: nie przetłumaczysz, że płacą 15 zł za oglądanie transmisji bez szukania linków po wykopie i dla niektórych to 15 zł może nie być kwotą zaporową za rozrywkę. Oni myślą, że za ich 15 zł Boxdel pójdzie się najeść
@RafDan: oni zaprosili patusow bo sa teraz popularni, ale jak sie rozpromuja to beda zapraszac tych samych slawnych debili co ksw. A 15 kazdy ma ale woli wydac na cos bardziej pozytecznegho niz to gowno w sreberku. Tak trudno to zrozumiec?
@tenji: Na KSW zawodnicy "popularni" mają garze pewnie w wysokości 500k+, skąd na to wezmą ? Co pożytecznego za 15 zł kupisz ?

@Valerian: I co, mają go za karę okradać ?:D To niezłe podejście.

@empirethesan: Może Ciebie bawi typowy seba 15 lub 5 sposobów na ołówek 35 albo może Gta 5 roleplay ? W rozrywce nie ma nic. Jak masz inne zdanie to słucham, co jest wartego oglądanie
@Valerian: Fajnie odpowiadasz wymijająco na wszystkie pytania. Dla mnie oglądanie za darmo od złodzieja czegoś za co trzeba płacić jest złodziejstwem, Ty sobie możesz to nazwać jak chcesz. A powiedz mi jeszcze o co chodzi z zakłamanym organizatorem, bo nie jestem w temacie?
@RafDan No jestem zlodziejem ale nie w swietle prawa. No jak wymijajaco co ci poradze na to ze ktos kupuje a ktos nie ich sprawa, ja ich rozumiem co ich obchodzi ta patola licza na dobra zabawe i zakupuja, ja tego nie zrobie bo szkoda mi finasowac chocby zlotowka takich ludzi, interesuje mnie jedynie 2cznik i polak i ich cyrk.. A bombel organizowal zbiorke na dziecko i nie przekazal calosci kwoty, temat