Wpis z mikrobloga

@Iskaryota: gówno prawda

ROZPORZĄDZENIE

MINISTRA INFRASTRUKTURY I BUDOWNICTWA1

z dnia 4 marca 2016 r.

w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców

Na podstawie art. 32 ust. 3 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami (Dz. U. z 2015 r. poz. 155, z późn. zm.) zarządza się, co następuje:


§ 12.Zajęcia w zakresie części praktycznej szkolenia w pojeździe mogą być prowadzone przez
@Turocki: Mireczek wyżej dobrze pisze, jeździć po 3h możesz dopiero po wyjeżdżeniu 10 czy 15 godzin. Trafiłeś (a raczej świadomie wybrałeś) niezłego Janusza. Ale #!$%@?, pewnie z 200 zł taniej niż u konkurencji cały kursik, co? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pseudoanon A ja w sie zgadzam jeśli chodzi o jazde innymi kursantami. Niestety miasto gdzie był mój WORD było oddalone ponad 40 kilometrów. Czyli bym spędzał prawie cały czas na trasie. Jest to problem dla osob ceniących swój czas, ale człowiek siedząc z tyłu też może się uczyć. Np na błędach innego kursanta. Rozumiem jazde samemu tylko jak sam kursant i szkola jest w mieście, gdzie będzie zdawał egzamin.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Turocki: ale cebula, wożą kursanta na kanapie żeby nie musiał po niego przypadkiem jechać xD jak ja robiłem prawko to ziomek mi pod drzwi podjeżdżał i pod drzwiami swoimi kończyłem xdd

ale tak to jest jak sie trafi na masówkę "bo zdawalnosc" xd

@pseudoanon: co ty #!$%@? #!$%@?? Niektórzy mieszkają np godzinę jazdy od miasta egzaminacyjnego i #!$%@? mają marnować cenny czas np na godzinną jazdę po autostradzie? Tak elegancko
@robertx Czemu Janusza ?Ja chciałem jak najszybciej to wyjeżdżić i iść zdawać a nie dupczyć się z tym przez 3 msc. :) Chociaż zawsze miałem 2h;

Podobało mi się to, że od razu po zapisaniu umawiałem się na jazde, nie musiałem pierwsze zaliczyć 30h teorii tylko równo to sobie szło :)