Wpis z mikrobloga

@rosiv: podstawowym waszym błędem jest to, że wy zawsze staracie się wyszukać newsów, jak jest bear to skupiacie się tylko na negatywnych i uważacie, ze to one powodują spadki, a jak jest bull to pozytywnych i analogicznie powodujących wzrosty, w praktyce to tak nie działa, każdy market ma swój cykl, przez który musi przejść
  • Odpowiedz
  • 0
@DzikiNick dziki, ale ta świeczka nie ma nic wspólnego z normalnym rynkiem moim zdaniem. Wydupilo bardziej niż moje szambo przy powodzi, to jest cale crypto, nigdy nie wiesz co się stanie. Jak ja to kocham .
  • Odpowiedz
@Obruni: bo to nie jest normalny rynek tylko rynek krypto, tu jest wszystko dzieje się dużo szybciej bo jest to znacznie mniejszy rynek od tradycyjnych rynków, kiedyś jak byłem początkujący to myślałem że te ruchy są chaotyczne, ale z każdym kolejnym tygodniem przed wykresami zacząłem rozumieć, że tu nie ma przypadku wszystko da się przewidzieć z odpowiednim wyprzedzeniem jak się ma odpowiednią wiedzę obecnie jestem na etapie, gdzie znacznie łatwiej
  • Odpowiedz
  • 0
@DzikiNick fakt,wrzuciles, nawet sprawdziłem, ja bym obstawial dalsze spadki, ale też takiej świecy też byś chyba nie przewidział, może rzeczywiście muszę się wziąść za głębszą analizę, poświęcić na to czas i próbować przewidzieć rynek, a nie tylko patrzeć na wykresy.
  • Odpowiedz
  • 0
@DzikiNick a to że nie jest normalny rynek, to wystarczy w przewidywaniach to uwzględnić, a nie narzekać. teraz tak myślę. Żeby nie zostać obiadem nie trzeba być najszybsza antylopa na sawannie,ani byc szybsza od geparda wystarczy być szybszym od pozostalych antylop.
  • Odpowiedz