Wpis z mikrobloga

#rozowepaski jak #niebieskiepaski chcą odejść to najgłupszym sposobem jest gówniak na próbę zatrzymania. On i tak odejdzie, wy zostaniecie same z młodym, będziecie próbować zastępować ojca robić wszystko dla niego, 2 etaty? czemu nie mały nie ma ojca to ja spróbuje mu dać wszystko, a efekt będzie taki że dzieciak ani matki nie będzie widział ani ojca. To jest najgorsze co można zrobić, ja swoją matke w podstawówce/gimnazjum/średniej widziałem może 0.5-1h dziennie, najgorsze jest to że mieszkałem na granicy 2 miast ona pracowała w ościennym i tam paradoksalnie było bliżej do szkoły w efekcie nikogo na osiedlu nie znałem. Całe dnie siedziałem przed kompem i mi #!$%@? tak do dzisiaj zostało.Nigdy nie miałem przyjaciela, paczki, zapraszanie się wzajemnie na urodziny czy sylwestry. #przegryw #samotnosc #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow
  • 4
  • Odpowiedz
@wykopekprzegrywek: a ja mam dylemat bo bardzo chce mieć dziecko ale nie chce miec faceta, nie nadaje sie do związku i wiem ze nie będę miała bo mam oczekiwania wprost kosmiczne a sama jestem leniwa i mało ambitna, nie reprezentuje sobą tych wartości które by usytuowały mnie w obszarze zainteresowań mojego chada, mam dość męski charakter. Dlatego bede musiala dokonać trudnego wyboru pomiędzy samotnym macierzynstwem a bezdzietnoscia.
  • Odpowiedz