Wpis z mikrobloga

Dlaczego starzy ludzie tak mają? Temperatura 30 stopni, w mieszkaniu ukrop, latam w samych gaciach bo pot spływa ze wszystkich możliwych miejsc. Wtedy przychodzi ona, moja babcia i mówi „zamknij okna bo przeciąg, bo to nie zdrowe” XD Czy ktoś mi może wytłumaczy o c---a chodzi z tym przeciągiem ?! #wtf #starzyludziecontent #logikarozowychpaskow #starzyludzie #babcia
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sukablyat: ale co Ty masz za problem? I bez wulgaryzmow nie potrafisz wypowiedzi skonstruowac?

@Royal_Z: no każdy ma inaczej. Inaczej działa termiregulacja organizmu dzieci, inaczej dorosłych, inaczej starszych, tez inaczej u mężczyzn i inaczej kobiet.
Do tego dochodzą "upodobania"indywidualne i to, co dla Ciebie jest super, dla kogoś będzie za gorąco, a dla jeszcze kogoś innego - za zimno.
Tak samo jedni lubią jak im wieje, inni nie
  • Odpowiedz
@agaja ojeju przepraszam, ze cie urazilem moim westchnieniem - "ja p------e". Nie mam problemu zadnego, tylko wysmiewam twoje narzekanie na przeciag. Na dwor nie wychodz bo tam taki przeciag ze hoho, a nad morzem? Szkoda gadac, nad morzem to przeciag taki ogromny! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sukablyat: gdzie narzekam? Zauwazylam, że każdy ma inne upodobania, a Ty zaraz atakujesz. Źle to o Tobie swiadczy,ale to nie mój problem.
Miłego dnia mimo wszystko i nieco więcej kultury życzę.
  • Odpowiedz
@Royal_Z: kiedyś krążyły przesądy, że w przeciągach latają duchy. Ludzie szybciej chorowali stając w przeciągu po powrocie z rozgrzanego podwórka. Myślę, że o to jej właśnie chodzi
  • Odpowiedz
@Royal_Z: ty mówisz o starszych osobach a mój brat (34 lvl) też wyczuwa najdrobniejsze zmiany temperatur i przeciągi. Aż mu zamontowałem termometry żeby mu udowodnić że temperatura wszędzie jest taka sama.
  • Odpowiedz
@Royal_Z: ja polecam już mentalnie się przygotowywać na każde narzekanie babci "dobrze babciu", a jak chce ci wcisnąć jedzenie to "nie chce babciu".
nieważne co mówi, sprawdza się od 5lat, nawet nie trzeba słuchać
  • Odpowiedz