Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy było, ale pod tagiem #reprezentacja nie znalazłem.

Powinno być zaznaczone od kiedy oglądać. Dokładniej to od 16:55, ale te parę sekund wcześniej lepiej zarysuje obraz.
Hajto powiedział kilka szczerych słów pod adresem selekcjonera i przy okazji wyjaśnione zostało to co większość się domyślała, czyli dlaczego nie zagrał Rybus. Kto nie oglądał - polecam obejrzeć nawet całość.

Panie Tomaszu, brawo.

#mecz #mundial #reprezentacja #pilkanozna
Tomaszu - Nie wiem czy było, ale pod tagiem #reprezentacja nie znalazłem.


Powinn...
  • 8
@Tomaszu nigdy nie myslalem o Hajto przez pryzmat jego doswiadczenia i tego ile moze powiedziec, bo podczas komentowania czasami po prostu nie dalo sie go sluchac, ale od poczatku mundialu mowi na prawde z sensem. Bardzo dobrze sie go slucha, Pol widac tez mocno przyswaja i zgadza sie z tym, podobnie jak to ma z Borkiem. Byc moze taka pochlebna opinia jest powodem tego ze bardzo sie z nim zgadzam, ale wydaje
@Tomaszu A co się wam nie podoba? Wygrany mecz z Japonia? Wygrany. I to w pięknym stylu, walka do ostatniej minuty! ( ͡º ͜ʖ͡º) Te trzy mecze pokazały że nasza reprezentacja naprawdę jest słaba. A na konferencji prasowej znowu Nawałka będzie mówił że wszystko było okej i wszystkie założenia zostały wykonane. I że to ogromny sukces.
@rozzen: Bardziej pokazało to co u nas króluje jeżeli chodzi o przedsięwzięcia państwowe. Przygotowania na #!$%@?, wewnętrzne sprzeczki, zgrupowanie jako impreza do chlania, zero profesjonalizmu, jakieś układy przy powołaniach (Peszko dla Lewandowskiego), odsuwanie od gry piłkarzy, którzy wyrażają własne zdanie.
Po wszystkim standard: wszystko było okej, lepiej się nie dało, daliśmy z siebie wszystko, plan zrealizowany, nie ma winnych, lepiej niech nikt nie mówi tego co myśli, zmowa milczenia.
Za co