Wpis z mikrobloga

Mikrozagadka.

No więc jest tak: Użytkownik wrzuca znalezisko o tym, jak to został wraz z kolegami potraktowany w niemieckich sklepach jak polskie bydło - przy czym okazuje się, że ciska się niepotrzebnie.

Ekipa czująca się ofiarami dyskryminacji, pisze do polskiego Kauflanda. Odpowiedź przychodzi na nazwisko Hubert Lewandowski. Z poprzednich publikacji wynika, że Pan Hubert Lewandowski jest członkiem trójmiejskiej ekipy biegającej po Kauflandach.

Ach, ta dzisiejsza młodzież - myślę sobie - kiedyś to się butelki do skupu oddawało... Ale nie, Pan Hubert Lewandowski nie jest przedstawicielem "tej dzisiejszej młodzieży", ale nobliwie wyglądającym starszym panem, "uznanym specjalistą kultury fizycznej" ( co by tłumaczyło zamiłowanie do uprawiania długodystansowych biegów między sklepowymi półkami).

@SzalonyJablecznik: jak to jest - czy Pan Hubert Lewandowski to twoje alter ego, czy naprawdę waszą akcją zbierania bonów po Kauflandach zawiaduje jakiś starszy i na pozór poważny człowiek?
  • 10
@dziadekwie: Tutaj już gdybanie z mojej strony, ale może ich CMS automatycznie sugeruje/wstawia jakieś linki po nazwach/nazwiskach? Szukam innych opcji, bo ciężko mi uwierzyć, że taki pan może się bawić w takie młodzieżowe akcje.
@dziadekwie: Widzę to tak. Do tekstu wyświetlane są sugerowane powiązane artykuły pod tagach/nazwiskach/nazwach i jakiś przymierający głodem student zatrudniony na stanowisku redaktora widzi takie samo imię i nazwisko, do tego lokalizacja się mniej więcej zgadza, więc wrzuca link bez większego sprawdzania.

Ale w DB tez jest ten sam link.


To ta sama redakcja, więc tekst jest pewnie raz dodawany, a potem już z poziomu CMS publikowany w wybranych miejscach.