Wpis z mikrobloga

@anonim1133: a to nie, to czekaj

myślałem, że chcesz na mnie nasłać swój gang islamistów z Syrii :O

trzeba wpieprzyć tym nierobom, którzy zepsuli pasek adresu i kilka innych rzeczy w nowej wersji:

Opera Software International

ul. Szewska 8

50-122 Wrocław

Polska
@anonim1133: działać dziala, tylko zrobili teraz tak, że:

* powiedzmy że pasek adresu nic nie pamięta, wpisujesz allegro.pl

* potem żeby wejść na allegro wpisujesz tylko a, wyskakuje ci od razu dopełnienie allegro.pl więc jest fajnie i przyjemnie

* jesteś pijany, mylisz się i wpisujesz albgro.pl, pasek to zapamiętuje - i teraz jesteś znów trzeźwy i chcesz wejść na allegro, więc wpisujesz a na pasek i co widzisz? albro.pl jako propozycję,
@anonim1133: Operkę lubię ze względu na szybkość wczytywania stron oraz potężnego Dragonfly'a, ale nie działają mi niektóre strony wykorzystujące jakieś skomplikowane zestawy skryptów (gaikai.com, teraz jeszcze jakaś strona się reklamowała w znalezisku na wykopie że można bezpośrednio screeny wklejać i od razu uploaduje, oczywiście w Operze toto nie działa), poza tym tyle czasu tworzyli stabilną wersję 12.00, że mogli się bardziej postarać w kwestii dopracowania, bo wyszła im kiszka...

Wiem, są
@vifon_pikantny: A tak, fakt. To z wklejaniem screenów - screenShu i to nowe co można ze schowka wklejać. U mnei też nie działa. Chociaż niby od 12 miało być drag&drop wprowadzone zdaje się.

Ale to nadal nie jest aż taka tragedia. Działa szybko, ma pocztę i rss ;P Dragon fly też w sumie szybciutko startuje ;)
@anonim1133: w zasadzie to możnaby ich też pogłaskać po głowie za to, że rozbijając Operę na wątki (albo procesy, nie pamiętam) naprawili zarządzanie RAMem, bo jestem w takiej sytuacji, że mam system 32-bitowy, zintegrowanego Intel ShitGraphics na pokładzie (o zgrozo... nie daj boże żeby aplikacja gdziekolwiek korzystała z OpenGL, bo reskaluje mi wszystkie tekstury na 4 razy mniejsze) oraz włączone PAE i w 11.64 miałem tak, że jak Opera pochodziła sobie