Wpis z mikrobloga

Wiem, że nikt nie lubi trailerów wpisów, ale autentycznie jestem ciekaw. Czy ktoś chce raportu z odnawiania niewielkiego domu? Krótka historia jest taka: Mój teść miał w tym miejscu niewielką firmę, kupił działkę z domem od pewnej staruszki, w niedługim czasie była dla niego zbyt mała, przeniósł firmę a dom wynajął za psie pieniądze (cena wynajmu pokoju) rodzinie. Już pewnie wiecie, na rodzinie tak się wychodzi. Oni się wyprowadzili, na ścianach grzyb, porozbijane szyby, za piekarnikiem, który dzisiaj odsunąłem 5 centymetrowa warstwa „dżemu" z tłuszczu i brudu. Typ grał sobie w jakieś woty i inne badziewia, nie otwierali w ogóle okien. Więc cała akcja to trochę #postpatostream ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodam, że dom jest dosyć ciekawy, na poddaszu jest sporo klamotów po starej właścicielce, pod wykładzinami kryją się jakieś wykładziny, w dużej piwnicy jest szpilka od wody bo nie ma przyłącza i są zamknięte drzwi do których nie mamy kluczyka. W załączniku zdjęcie jednej ze ścian. Szorujemy to preparatem na grzyba.

#remontujzwykopem #remont #dom #originalcontent #jakisvlog
voroshmitov - Wiem, że nikt nie lubi trailerów wpisów, ale autentycznie jestem ciekaw...

źródło: comment_MiVjHZwQiOWWudTVBquq5ckHXFqEiRvY.jpg

Pobierz
  • 55