Wpis z mikrobloga

Jak w jakikolwiek sposób ograniczyć palenie? Pomocy.Próbowałem wszystkiego,od tabaki po te wasze cholernie drogie plastry i jakieś tam miętolenie ołówków w ryju.Minęła godzina i 17 minut od ostatniej fajki a ja mam lepsze ssanie niż moja była na pixie.No nie wyrobie. ;_; #papierosy #rzucampalenie tak na prawdę to nie rzucam ale muszę ograniczyć chociaż bo mi lekarz każe. XD
  • 11
Zmniejszanie ilości sztuk na dobę nie jest dobre. Wypalanie już kilku dziennie jest bardzo szkodliwe, nawet 1 dziennie przez x miesięcy/lat. Poza tym cenisz bardziej tytoń, czekasz tęsknisz za kolejnym, im więcej minut między strzałami nikotyny do układu tym pozytywniej je odbierasz - lepiej smakują papierosy, większa radość z tzw. dymka. Rzuć całkiem, no inna sprawa jak się pali 30 czy 40 dziennie i lekarz mówi że zawał o krok, a rzucić
@greygoose: Próbowałem ale po imprezie czy czymś gdzie i tak sie zapomne wracam do zwykłej dawki.
@Mam_beznadziejne_zarty: No nie wiem,ból mnie kręci XDD
@Tribunus_Minutus_Lupin: To odpada,to jedna z niewielu przyjemności jakie w życiu mam i nie odbiore sobie tego.
@TenTypDres: Dzięki,nie słyszałem o gościu,przeczytam jak najszybciej.
@Sijabka: Z ulotki w internecie jest napisane że poinformować gdy ma się nadciśnienie.Mam drugiego stopnia,musiałbym to skonsultować ze swoim hipertensjelogiem z
@panparowkazbiedronki: jedyne co kiedyś działało, ale przy pewnym treningu i kontrolowaniu się, natrętnym pilnowaniu zegarków postawienie twardej tamy - na początek godzina, potem 1,5 a na końcu 2 czy nawet 2,5 przerwy między fajkami i nie ma zmiłuj. Przynajmniej unikniesz wypalanych bezwiednie, jeden po drugim - często tak mam i nie mówię o imprezie bo to już nie do przeskoczenia, coś czytam/sprawdzam czy telefon jakiś dłuższy/nerwowy. Nie palić przy każdej okazji,
@Tribunus_Minutus_Lupin: Tak próbowałem,zeruje sie po silniejszej chęci na dymek.Wiesz,mi nie chodzi o bzdurną nikotyne.Ja nikotyne uważam za coś co jest przyjemnością w moim życiu,jedną z niewielu przyjemności których doświadczam.Wiem że nie jest potrzebna by żyć,ale by być szczęśliwym w moim przypadku już tak,żaden sport mi tego nie da,żaden narkotyk.Pale tak około 40 paru dziennie.
@panparowkazbiedronki: No przy 40 ciężko jest zejść, tacy to raczej rzucają na stałe jak już - ale trzymam kciuki za ograniczenie. Może na 20 byś zszedł jak człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sam wypalam 15-20, a kiedyś umiałem - i wielu pali tak codziennie te 8-12 optymalnie co godzinkę z hakiem wychodzi w ciągu aktywności dziennej. Jak lekarz każe nie przelewki, postaraj się Mirku. Może hybrydowo z