Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Haramb3: przykre w cholerę. Bo potem taki prawak ma na przykład córkę i chodzi w wieśniackiej koszulce "jak dotkniesz mojom cure to cie zabije". I każdego wieczoru myśli o pochwie własnej córki i czy czegoś w niej nie ma.
A potem poznaje zięcia i co pierwsze przychodzi mu do głowy? "Wtyka mi ptaka każdego wieczoru".

I to nie są wyobrażenia, ja cytuję post oraz inne pokrewne jakie tu czytałem. Paranoja
  • Odpowiedz
@Naxster: przeciez te koszulki to w 90% dla beki sie nosi, przynajmniej ja tak zawsze myslalem, to tak jak zkoszulkami typu "piwo to moje paliwo" itp takie smieszkowate podejscie;p
Jednych smieszy innych nie, ale zeby miec bol dupy o to?
  • Odpowiedz
@Haramb3: Ogólnie dwa ostatnie znaleziska na głównej dotyczące Disneya, to niezłe szambo urojeń i niestworzonych historii. Takiego wylewu mizoginii, szowinizmu i zwykłej ludzkiej zawiści już dawno tutaj nie widziałem.
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: nie mam bolu o te koszulki, wlasnie wspominam o nich w tym kontekscie ze bylyby noszone na serio. To jest taka skala skrzywienia, ze ktos traktowalby je serio.
Coś w stylu "kiedy konserwa wejdzie tak mocno że nosisz je nieironicznie"
  • Odpowiedz
@Haramb3: Hmmm czyli jak przyjdzie córka i powie "Cześć to jest Andrzej wtyka mi patyka każdego wieczoru i zostanie moim mężem" to op ze screena czuję dumę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz