Wpis z mikrobloga

Wystawilem na sprzedaz swoja PS4 Fat 1TB z FW 5.01 i dostalem zaskakujaco dobra oferte, mianowicie rownowartosc 1k zlotych. Zrobilem to w celach rozpoznawczych, ale pojawil sie pomysl, zeby ja sprzedac i kupic Pro. Znam za i przeciw. Nie mam TV 4k, moze w przyszlosci uda mi sie takowy nabyc i wiem ile kosztuje nowa Pro, przy czym szukalbym malo smiganej uzywki, albo poczekal do wrzesniowych premier, zeby kupic jakis promocyjny bundel. Czy to ma jakikolwiek sens, czy niepotrzebnie sie napalilem.

#ps4
  • 8
@Asterling:
@EpicElion:
@albert107: Wiecie, jak sie argumentuje zachcianki, zawsze na plus. Nie spodziewam sie nowej generacji predzej niz przed 2020, do tego troche sie wstrzymam, zeby betatesterzy wyprobowali sprzet i w bibliotece pojawilo sie cos ciekawego, wiec to bite 3 lata grania na Ps4. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@pan-violaceus: Naturalnie. Akurat mi sie nie chce z tym bawic, bo uwazam, ze to wiecej zachodu
@Pacjent: witam kolegę z forum PSPoland i powiem, ze ja jestem zadowolony z pro. Dużo lepsze wifi, grafika w grach zauważalnie lepsza, nawet na tv 1080p, a czasem podpinam do 4K to już w ogóle. Niektóre gry także dają możliwość wyboru trybu. God of war w trybie wydajności to taki miód, ze nie potrafię wrócić do 30 fps.