Wpis z mikrobloga

@marecki22: Nie tylko, jeżeli zakupiony towar zbyt długo nie jest wysyłany pojawia się Cancel. W takim razie pisz do majfrenda, że rezygnujesz z zamówienia. PayPal traktuj jako ostatnie zabezpieczenie, na które zawsze masz jeszcze czas
@marecki22 jak będziesz wszystko zawsze przez PayPal robił to też stracisz u nich 'wiarygodność' i w przyszłości ciężkie spory możesz mieć problem rozstrzygnąć na swoją korzyść bo będą mieli do ciebie ograniczone zaufanie.
Przynajmniej ja tak zakładam.
@MichaelT128: Pisałem, nawet wrzucałem część na wykop . Ewidentnie kombinują i przeciągają. Na ostatnią wiadomość z kolejnym żądaniem o refund 0 odpowiedzi

@janix zbyt długo znaczy ile ? Miesiąc mam czekać, 3 tygodnie to za mało ? To redmi staniało w tym czasie o 30$

@PaulStone: szczerze mówiąc to mam w dupie co o mnie myślą. To mój ostatni zakup na gearbescie. Są lepsze sklepy
@marecki22: Eh widzę, że czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną. No ale ok wytłumaczę Ci: pisał, że stracisz wiarygodność u PayPala. Twój argument, że to Twój ostatni zakup na gearbeście jest #!$%@? ponieważ robiąc kolejne zakupy w innych sklepach będziesz pewnie płacił przez PayPala właśnie i jakby odpukać znowu coś nie poszło i zwrócisz się do nich o zwrot to mogą sobie pomyśleć: "ten #!$%@? zrobił dwa razy zakupy
@mariusz5891: Zrozumiałem, że chodzi o support gb, a nie paypala. Nigdy nie słyszałem by drugi wymieniony robił problemy kupującym i szedł na ręke sprzedawców - raczej na odwrót. Mój znajomy przestał sprzedawać na ebayu z powodu nadużyć z ochroną paypala

W sporach typu "wysłał, nie wysłał', "dotarło, nie dotarło" nie widzę zbytnio miejsca na uznaniowość. Kwestia weryfikacji numerów trackingu... bądź stwierdzenia ich braku.
@marecki22: Wiesz, ja nie mówię, że tak jest tylko, że tak może być. Wracając do Twojego problemu to jednak proponuję posłuchać kolegów wyżej, nic nie tracisz pisząc najpierw do sprzedawcy, PayPala traktuj jako "drugą instancję". Pozdro
@mariusz5891: Piszę z supportem piąty dzień i przestałem dostawać odpowiedzi. Nie widzę już innych środków nacisku, poza paypalem, by odzyskać kasę. Bo co pozostało, gównoburza na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?