Wpis z mikrobloga

@Dax13: Osobiście bywam tam bardzo rzadko ze względu na panujący tam bałagan, jedynie raz od czasu zaglądam aby sprawdzić czy jeszcze da się tam wejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednakże są osoby wśród mojej rodziny i znajomych, które robią tam zakupy z powodów takich jak bliskość/przyzwyczajenie/promocje. W mojej ocenie lepiej jest zmusić sieć sklepów do egzekwowania prawa aniżeli próbować nawracać każdego do omijania takich miejsc.
  • Odpowiedz
do omijania takich miejsc


@next4322: ja tam ze względu na syf omijam, mam dalej do lidla ale jadę kupuję na tydzień do przodu. Albo jak mi się nie chce jechać to lokalne społem, które wyłamuje się wykopkowym tezom o sklepie z epoki prl
  • Odpowiedz
@rewolwer: Widzisz a mi pani z z ochrony środowiska powiedziała że mają ważniejsze problemy niż mój sąsiad palący meblami całą dobę nie mają sprzetu do badania dymu a badania popiołu są bardzo drogie ale mają też możliwość kontrolowania osób które składają 'donos" i to pierwszy nie Nty bezpodstawny. Spytałem czy to jej szwagier i czy dawno mieli kontrolę z NIKu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz