Wpis z mikrobloga

@kamisan: ooo, o, to też , otóż to! :)

@mikeeho: brzozowski jest świadom tego co robi, tak jak Sławomir. Oni wiedzą co robią, jak kasę trzepać, znają zasady.

"Artysta" Podsiadło, nie wie, że jest taki sam jak cała reszta i ma się za lepszego, jak to kamisan opisuje :)
  • Odpowiedz
@ravau:

brzozowski jest świadom tego co robi

Pytanie tylko czy można odstawiać największą siarę i za każdym razem tłumaczyć się, że ,,to taka konwencja". Jeśli tak, to ja też chcę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Teheranin
Talentu nie odmawiam, oczywiście. Ale tegoroczne męskie granie idealnie zebrało wszystkich polskich artystów których znieść nie mogę. Boli mnie jak ich słucham
  • Odpowiedz
@kamisan: tez go nie lubiłem. Ale sie przekonałem - nie jest taki zły. Generalnie szanuje za fajny pomysl na siebie. Robi płyte spoko i jeden-dwa kawałki do radia zeby sprzedasz sie zgadzała - złoty środek( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miud: KORTEZ? Musiałbym opowiedzieć ta bekę, gdy siostra 27lvl mi zaprezentowała tą jakże ambitna muzykę xD jak ja wyśmiałem, była obrażona i krzyczała że się nie znam, że teraz wszyscy co się znają to go słuchają!

xD

Ujadanie i banały w tekstach... pierwszy i ostatni raz w życiu tego słuchałem, to nawet Pan Dawid Podsiadło ma mój szacunek, bo robi to lepiej ;-)
  • Odpowiedz