Wpis z mikrobloga

Jestem na #wegry pierwszy raz. Zawitałem do #hajduszoboszlo na poczatek i powiem wam że ekstra aquapark.
Z jednej zjeżdżalni zrezygnowałem ale może jutro się przełamię XD
Zamykają Cię w takiej tubie i podłoga pod wami znika i spadacie XD
Ludzi tak akurat, bardzo duzo polaków, ale to przed sezonem to pewnie dlatego tak mało osob.
Mega tanio jest. Ceny takie polskie. Piwko za 6zł w knajpach.
Polecam każdemu bo mega frajda ten #aquapark
O.....9 - Jestem na #wegry pierwszy raz. Zawitałem do #hajduszoboszlo na poczatek i p...

źródło: comment_B2bfIdflOkxSWQN1jXRvbfd7D1LXrwsZ.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Oskarek89: no w ogóle Węgry spoko miejsce na wycieczkę
rok temu byłem nad Balatonem i wypoczynek pierwsza klasa, w tym roku uderzę chyba w jakieś węgierskie winnice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Silon100: ja po zielonej miałem stringi na dupie XD i w ogole jestem obtarty cały XD najbardziej mi się ta zółto czerwona podobała co we 2 osoby trzeba. Teraz ogladam filmy to w #!$%@? ludzi widać na nich, my byliśmy może w 10 osób na całym Extreme
  • Odpowiedz
@Oskarek89: bylem tam dwa lata temu i tez spoko wspominam. Nadal co druga osoba ktora mijasz jest z PL ?:D
Pamietam jak pojechalismy ze znajomymi i ogarnialsmy na totalnym spotanie nocleg u lokalsow to co drugi nawija po polsku :D

Wieczorem polecam pojsc do centrum. W weeknd, ale w tygodniu chyba tez sa spoko imprezy, jakas muzyczka, tance i takie tam.
  • Odpowiedz