Wpis z mikrobloga

Głupcze, wytłumaczę Ci to tylko raz. Spytałem czy ktoś wie czy wymieniła klawisze, bo przecież interesuja mnie bardzo losy naszych bohaterów z tej noweli. Napisałem, ze ma #!$%@? uzębienie? Nie, wiec morda w kubeł i nie bulgocz albo naucz się czytać ze zrozumiem.

@YeAbUnY: czekaj, czekaj...to już zdania i opinii nie można wyrazić? Wystawiasz siebie do internetu i musisz się liczyć z ocenami, nie chcesz tego to nie upubliczniasz swojego wizerunku, jasne chyba jasne? Zresztą wszyscy sobie tutaj kręcą heheszki a ty już na rumaku w lśniącej zbroi...
@YeAbUnY: to po co ich wstawia, zresztą co to królowa angielska? Jeden powie ,,wygląda jak facet" , drugi, że ,,ładnie jej z okularów patrzy", ty popadasz też w skrajności, wybacz bronienie obcej osoby z internetów to jest dla mnie dziwne...
@YeAbUnY no ale mozna coś dac od siebie i troszke starac uatrakcyjnić swoja twórczość. zrobil popyt niech robi podaż. nie kazdy jest gotowy tak upublicznic swoją strefę bezpieczną, ale jezeli to robisz to rób to dobrze. niech chla browary i nagrywa jak mama gotuje albo się #!$%@? na łyście, wisniowke czy inną starogównogórę i robi relacje. niestety tłum jest glodny krwi i trzeba go karmić. trzeba sie troche wysilic i szukac atrakcji