Wpis z mikrobloga

Ja tam wierzyłem caly czas, przegraliśmy. Zobaczcie jednak różnice, nie #!$%@? w tym meczu, tylko w meczu z Senegalem. To co dzisiaj grała Kolumbia to jest najwyższy poziom. Cuadrado i James po prostu roznieśli naszą obronę, ale myśle ze roznieśliby każdą. Zacznie sie #!$%@?, ze nic nie graliśmy, a tak naprawdę to zagraliśmy na miarę naszych możliwości, a to że one nie byly na poziomie mundialu to inna sprawa.
#mecz
  • 7
@iAmTS: a czy widziales oragnizacje w obronie Kolumbii? #!$%@? nas taktycznie i fizycznie. Nasi byli za każdym razem minimalnie spóźnieni, wyszedl brak ogrania. Jednak patrzę na to obiektywnie i kto tam miał pociągnąć gre? Jeden napastnik w formie nie wygrywa meczów, taka jest prawda. A jak ktoś mówi ze taki Cristiano sam wygrywa mecze to chyba nie bardzo rozumie na czym polega ten sport xD
@tlusty_bic: a czy ja mówie ze ktoś miał pociągnąć? Mówię tylko jak to wyglądało właśnie. 0 szans na sytuację z gry, żadnej ofensywy, generalnie oglądało się dosyć słabo. Oddawanie piłki w środku pola, przegląd pola niektórych zawodników naszej kadry to jest #!$%@? dramat. Szkoda Lewego i szkoda obrony, bo walczyli o każdą piłkę. W pomocy też. Ale skilla brakuje dużego.
@tlusty_bic: tak, to zdecydowanie, podobało mi się na początku. Ale jak potem pierwsza, druga, piąta wyprowadzona akcja w tragiczny sposób ze stratą w środku pola, albo na 30 metrze, to ja #!$%@?. Okropna piłka nożna.