Wpis z mikrobloga

Mirki, za tydzień startuję, po 8-miesięcznej przerwie. Co prawda nie będzie to jazda po wynik, ale debiut na trasach RSMP - Rajd Śląska. :) Jadę jako samochód 92, czyli funkcyjny samochód, tuż za stawką mistrzostw Polski. Funkcją załogi tego samochodu jest uruchomienie procedury bezpieczeństwa, gdyby potrzebowała jej ostatnia z załóg stawki jadącej z pomiarem czasu. Wsiadam do dość grubej furki - Opel Astra GSI, w dość żwawej specyfikacji () Dziś poczynione zostały pierwsze kroki - dla chętnych film z kasku.


Jeśli chcielibyście zobaczyć rajd, zapraszam - piątek wieczorem odcinki w Chorzowie i Mikołowie, w sobotę w okolicach Żor (Bzie, Suszec, Chybie). Więcej: http://slask.rsmsl.pl/

#rajdy24 #ccrally
gabrally - Mirki, za tydzień startuję, po 8-miesięcznej przerwie. Co prawda nie będzi...
  • 5
@gabrally: Trenowałeś w taki sposób, że w trakcie pokonywania przeszkody, patrzysz już w następną? Nie wiem czy zrozumiałeś o co mi chodzi. W sensie, ze projektujesz w głowie linie jazdy.
@zpord: tak powinno się robić. Generalnie wjeżdżając w zakręt masz już być wzrokiem / myślami w kolejnym. Wchodzisz w dany zakręt i wiesz już (po komendzie pilota, obserwacji przed nim) co masz wykonać, więc skupiasz się na optymalnej linii wejścia w kolejny. Tak mówi teoria. Moja praktyka nie zawsze idzie z nią w parze, ale staram się jak mogę :) Tutaj też nie było pilota = dyktowania, ale to jest związane