Wpis z mikrobloga

Podjąłem "ważną" życiową decyzję - po dobrych kilku latach rezygnuję z #gazeta.pl jako strony startowej na przeglądarce. Zdawałem sobie sprawę z tego, jaką mają linię programową, ale zawsze przymykałem oko z racji tego, że układ strony, interfejs itp. mi odpowiadał. Dziś jednak jakoś tak (po kilku miesiącach przemyśleń) zdecydowałem porzucić ich raz na zawsze - jad, który wylewa się z ich artykułów jest koszmarny, a poziom komentarzy to dno do kwadratu. Mało tego: jest coraz gorzej, a będzie jeszcze gorzej. Jestem już zmęczony tym, mam dosyć, rzygam nimi - nawet moja cierpliwość (naprawdę, spora) ma granice.

Tylko nie wiem co teraz zamiast tego dać. Coś z wiadomościami ogólnie z Polski głównie - do wyboru w zasadzie mam tylko #onet #interia i #wp, przy tym tego pierwszego nie biorę pod uwagę z racji takiego potworka zasłaniającego cały ekran i pieprzącego coś o reklamach.

A może wy macie jakąś stronę, której nie znam, a której używacie i możecie polecić?

#internet #polityka
  • 11
do wyboru w zasadzie mam tylko #onet #interia i #wp,


@haes82: Z trojga złego - chyba interia jest najbardziej wyważona i najmniej rakotwórcza.
Rozpatrz jeszcze dziennik/gazetę prawną albo coś regionalnego. Za bardzo dawnych czasów ciekawym rozwiązaniem była rp.pl . Niestety, po przejęciu przez Hajdarowicza content się znacząco skiepścił, ponadto bardzo dużo jest za paywallem.
Ciekawym rozwiązaniem jest tysol.