Wpis z mikrobloga

W końcu przesłuchałem. Już nie słucham, bo nie moje klimaty, ale jeśli chodzi o bity, lirykę i technikę to ścisła czołówka gatunku w tej chwili jak dla mnie, na tyle na ile znam polski rap. Kilkunastomilionowe wyświetlenia mnie specjalnie nie dziwią.

Na wykopie w kółko hejty, że gówno ale wykopowa społeczność zawsze była ograniczona xD
#rap
Pobierz lubie_gify - W końcu przesłuchałem. Już nie słucham, bo nie moje klimaty, ale jeśli c...
źródło: comment_EKGm80QMJIgS7xWspFIMvReBvT381n51.jpg
  • 20
@lubie_gify: wedlug mnie ten album nie jest taki zly, chyba nie bylo zadnej produkcji w polsce na tak wysokim poziomie
tam jest wszystko dopracowane i nie ma zadnej amatorskiego #!$%@? wpuszczonego, widac ze chlopaki sie znaja, no ale tez nie moje klimaty (,)
0,25 tez przesluchales? imo duzo lepsze
No bity to sie zgodze ale liryke i technike moge skomentowac tylko XD


@UchachanyGawial: Dlaczego? Powstał projekt świeży, w dodatku zrobiony przez młode pokolenie. Jeszcze czegoś takiego nie było i należą się brawa. A technicznie chłopaki są super, płyta jest spójna i słucha się dobrze. W zasadzie nie ma słabych kawałków. Ja rozumiem, że komuś się nie podoba, ale nie ma co po nich jechać, tylko dlatego, że nie robią truskulu
@Budo no jak dla mnie to jest taka w miarę fajna muzyczka do posłuchania ale myślę że oczekiwania były wyższe zwłaszcza co do warstwy tekstowej gdzie taco przyzwyczaił swoich słuchaczy do bardziej interesujących obserwacji zwłaszcza jak weźmiesz pod uwagę intro gdzie mówią o tym jak to ma świadomość tego że jest autorytetem dla dzieciaków i odpowiedzialnosc go zabija a potem połowa tekstów o niczym.
no jak dla mnie to jest taka w miarę fajna muzyczka do posłuchania ale myślę że oczekiwania były wyższe zwłaszcza co do warstwy tekstowej gdzie taco przyzwyczaił swoich słuchaczy do bardziej interesujących obserwacji zwłaszcza jak weźmiesz pod uwagę intro gdzie mówią o tym jak to ma świadomość tego że jest autorytetem dla dzieciaków i odpowiedzialnosc go zabija a potem połowa tekstów o niczym.


@UchachanyGawial: Szczerze to wolę żeby dzieciaki słuchały takiego