Wpis z mikrobloga

@adekad:

You’re eligible for the £75 offer if…

Current Account Switch GuarenteeYou use the Current Account Switch Service, close your old account held elsewhere and switch into one of the following
  • Odpowiedz
  • 0
@johnmorra nikt nie każe zakładać Premium. Zwykłe wystarczy. Ja takie mam i zero opat i wpada £3 Co miesiąc

Our Reward Current Account has no monthly fee and offers a £3 monthly reward each month when you pay in £750 or more and pay out a minimum of 2 different direct debits and stay in credit.
  • Odpowiedz
@johnmorra: poszukaj w Google best switching bank account. Na money supermarket uaktualniają na bieżąco informacje na ten temat. Kilka miesięcy temu dostałem £250 od Clydesdale bank a potem £100 Nationwide.
  • Odpowiedz
@johnmorra: HSBC Advance daje najwiecej w tym momencie, 150£ za switch (2 DD + wplywy 1750£) i 50£ ekstra za otwarcie bankowosci online, ja wlasnie jestem w trakcie, porzucam Satandera 123. Z oszczednosciowych maja regular savera 250£, 5% ROCZNIE (to tak naprawde pewnie z 2.5/3% jakby wplacicl lump sum, te regular savery oszukuja bo te oprocentowania sa nizsze realnie). Konto wyglada ok chodz duzo zachodu z logowanie (trzeba generowac kod
  • Odpowiedz
@johnmorra: Ja jeszcze wlasnie rozwazalem Barclays, ale ta promocja jest chyba tylko dla nowych, trzeba dolozyc jakiego "Blue bolta" i potem cos tam placa po kilka funtow miesieczne, mozna chyba wydusic cos kolo 130£ za rok. Ale te bonusy chyba tylko na rok.
Drugi powod to rozgladalem sie za jakims subkontem w walucie innej niz £, LLoyds/Halifax/Nationwide etc nic takiego nie oferuja, ma to chyba Barclays. Sa tez jakies konta
  • Odpowiedz