Wpis z mikrobloga

#neuropa co jest takiego złego w antysemityzmie, skoro wielu z was antykatolicyzmem się wręcz szczyci?

Nienawiść do jednych jest cacy, a do drugich be?

Tu na przykład widzimy nazywanie antysemityzmem niechęć do przeznaczania z budżetu państwa 180 milionów złotych na żydowskie muzeum, w kraju, gdzie jest 10 tysięcy Żydów, przy jednoczesnym waszym płaczu, że 70 milionów Rydzyk dostanie na muzeum, choć w obu przypadkach pieniądze pochodzą, lub będą pochodzić głównie z podatków katolików.

Już nie wspominając, że na antysemityzm i ksenofobię płaczą często ameby używające stwierdzeń typu "Polacy muszą mieć but na modzie" czy "polactwo", no ale hipokryzja jest jedną z definicyjnych cech neuropków.

#rakcontent #bekazlewactwa #4konserwy #heheszki #takaprawda
L.....i - #neuropa co jest takiego złego w antysemityzmie, skoro wielu z was antykato...

źródło: comment_Aa5DyCqGJTNMn1YXgtvy96f53T2hzTd9.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: no to do szkółki na naukę czytania ze zrozumieniem i na naukę zbiorów, bo mnie już się znudziło powtarzanie w kółko, a już zauważyłem, że ty masz bardzo dużo wolnego czasu
  • Odpowiedz
no to do szkółki na naukę czytania ze zrozumieniem i na naukę zbiorów, bo mnie już się znudziło powtarzanie w kółko, a już zauważyłem, że ty masz bardzo dużo wolnego czasu


@neib1: opanowałem multitasking, a co do czytania ze zrozumieniem, to ja rozumiem tylko dowody a nie anegdotyczne arguemty w stylu: "Hurr durr antysemici czepiają się pochodzenia, a nie religii".
  • Odpowiedz
Nie wydaje mi się by #neuropa chciała gazować czy mordować katolików stosują przy tym symbolikę używaną przy rzeźi katolików.


@CynicznyMarksista: Jeszcze wczoraj czytałem na mirko komentarz w stylu "katoli #!$%@?ć prądem" oraz "wroga należy zwalczać" czy "religia jest w Polsce poważnym problemem" (że nie wspomnę o życzeniach śmierci na PW itd.), a co do symboliki...

Tu masz samego @Majk_, który korzysta z KOMUNISTYCZNYCH PLAKATÓW (czyli ich
M.....a - > Nie wydaje mi się by #neuropa chciała gazować czy mordować katolików stos...

źródło: comment_PWCgFoEIGr9p6v4HqF00qaM8b7BR3spV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
co jest takiego złego w antysemityzmie, skoro wielu z was antykatolicyzmem się wręcz szczyci?


@Lawrence_z_Arabii: religię wybierasz, tak samo jak poglądy polityczne czy stosunek do innych ras. Narodowości i pochodzenia wybrać już nie możesz.
To jest złego w antysemityzmie.
  • Odpowiedz
Lubisz tak wpychać ludzią różne rzeczy do ust( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Nie jest przecież to wiesz.


@CynicznyMarksista: Czyli jesteś hipokrytą, a ja naiwnie zakładałem twoją uczciwość intelektualną i to, że krytykę żydowskich muzeów będziesz traktował jak katolickich.
  • Odpowiedz
religię wybierasz, tak samo jak poglądy polityczne czy stosunek do innych ras. Narodowości i pochodzenia wybrać już nie możesz.

To jest złego w antysemityzmie.


@rajet: Przecież to muzeum jest ponoć o Polakach wiary żydowskiej. A może polscy Żydzi nie byli Polakami?
  • Odpowiedz
czyli krótka piłka - będzie to muzeum religijne, czy o Polakach pochodzenia żydowskiego?


@rajet: Nie ma Polaków pochodzenia żydowskiego, są najwyzej Żydzi pochodzenia polskiego.

Poza tym to muzeum już jest i sam możesz ocenić czego dotyczy.

Czy krytykowanie muzeum o polskich Żydach to antysemityzm?
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: dobrze wiesz (ta?), że to zależy od kontekstu i motywacji. Jeżeli robią to narodowcy, odwołujący się wprost i otwarcie do przedwojennego antysemityzmu - to tak, jest to antysemityzm.
Niestety Ty chciałbyś, żeby świat był zero-jedynkowy. Chociaż nie wiem czy niestety, bo trochę mnie to #!$%@?.
  • Odpowiedz
dobrze wiesz (ta?), że to zależy od kontekstu i motywacji. Jeżeli robią to narodowcy, odwołujący się wprost i otwarcie do przedwojennego antysemityzmu - to tak, jest to antysemityzm.


@rajet: jaki antysemityzm, skoro krytykowana jest religia? Przedwojenni narodowcy do byłych Żydów nic nie mieli i nawet było ich wśród nich paru, a sam twierdziłeś, że za coś co samemu się wybrało można krytykować.

A może za religię wolno krytykować tylko katolików?
  • Odpowiedz
katoli #!$%@?ć prądem" oraz "wroga należy zwalczać" czy "religia jest w Polsce poważnym problemem" (że nie wspomnę o życzeniach śmierci na PW itd.), a


@MagnaPomerania: Od #neuropy?
Ale chyba przyznasz ze Żydzi otrzymują więcej nienawiści niż katolicy w Polsce.

A co do obrazka to nie wygląda mi na to by nawiązywał do elementów państwa totalitarnego ale jako że jestem ateistą to może
  • Odpowiedz
Ale chyba przyznasz ze Żydzi otrzymują więcej nienawiści niż katolicy w Polsce.


@CynicznyMarksista: Nie, nie przyznam. Jako Polak dostaję tak samo dużo pogardy od Izraelczyków (głównie w wyniku działań "przedsiębiorstwa holokaust").

A co do obrazka to nie wygląda mi na to by nawiązywał do elementów państwa totalitarnego ale jako że jestem ateistą to może tego nie
M.....a - > Ale chyba przyznasz ze Żydzi otrzymują więcej nienawiści niż katolicy w P...

źródło: comment_GjKsvxUbfhSc1gymyPYqGts9vJd120pM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
jaki antysemityzm, skoro krytykowana jest religia?


@Lawrence_z_Arabii: ustalmy jedno - udajesz, czy piszesz serio? Wiesz co to za organizacja? Nie wiesz, że wywodzi się z NOPu? Że ma konotacje z niemieckim NPD? Że na łamach swojego pisma często ciepło wypowiadali się o SS? Wtf, że w ogóle rozważasz, czy to organizacja antysemicka? Nie masz ciekawszych zajęć? Czy toczenie takich jałowych dyskusji traktujesz jako swego rodzaju sport?
  • Odpowiedz
Jakim dzbanem trzeba być żeby zadawać takie durne pytanie?


@Ofacet: wystarczy nie być hipokrytą, ale 90% neuropków to przerasta.

Czemu inaczej traktować antysemityzm od antykatolicyzmu?
  • Odpowiedz