Wpis z mikrobloga

meh mirki z #krakow mam taki problem, chcę wymienić korbę i łańcuch w starym #rower, tylko nie chce się babrać samemu chciałem oddać do serwisu najlepiej takiego gdzie części mają na miejscu lub je domówią, mogę poczekać ale tak pisze po pobliskich serwisach w hucie, to albo mnie olewają albo dają tak zaporową cenę że chyba marżę sobie liczą 200% - może ktoś z was zna jakiś dobrze zaopatrzony serwis gdzie mi wymienią starego altusa na jakąś deorke w granicach rozsądku bo sory ale 600pln za części i wymianę gdzie w/w deorka to koszt 299zł w cenie detalicznej a łańcuch to 50-60pln w detalu jest trochę słabe( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
@nairoht: łańcuch 10tka do najtańszej korby deore kosztuje 100zł, jak już zdejmą korbę to warto sprawdzić w jakim stanie jest suport, kolega wyżej mądrze mówi do wymiany będzie również kaseta. Wiesz na 100% co jest do wymiany więc się na tym znasz, skoro się znasz to po #!$%@? ten wpis?
  • Odpowiedz
@PijanykierowcaBMW: ale kto tutaj pisze o 10, tam jest 3x9 a nie 3x10 czy 2x10 czy 1x12 - pytam o serwis, który mi wymieni to co chcę to że w jakimś stopniu znam się na tym nie oznacza że lubię się w tym babrać, kaseta jest w dobrym stanie do systemu 3x9, łańcuch jest po prostu wyciągnięty więc wypada go wymienić i hg53 to koszt 60zł - #!$%@? czasem spytać o
  • Odpowiedz
@st_fot: dzięki za ten link, napisałem e-mail wycenę dostałem w 2h - kwota rozsądna i termin też także nic tylko oddać rower mi zostało - jeszcze raz dzięki
  • Odpowiedz