Wpis z mikrobloga

Jprdle, moda na tatuaże to chyba najbrzydsza/najgorsza moda jaka jest i była w ostatnim stuleciu. Przecież to jest obrzydliwe (mam nadzieję, że nikogo tutaj nie uraziłem, to tylko moje prywatne poczucie estetyki).

A to jak mocno tatuują się sportowcy (coraz więcej i coraz młodszych), w tym piłkarze, to już jest więcej niż obrzydliwe.

#mecz #moda #tatuaze
  • 41
  • Odpowiedz
@Vendetta0511: Mi dziar przybywa, ale ostatnio będąc "nad wodą", jak popatrzyłem na ludzi to stwierdziłem, że chyba czas wszystko po kolei usuwać, bo kurła niedługo w robocie będą dziwnie patrzeć na ludzi bez dziar, a nie odwrotnie jak teraz..XD Na szczęście 90% ludzi dziara sobie okropne buraki..XD
  • Odpowiedz
  • 4
@Vendetta0511 ja mam tatuaż i jak dla mnie jest to coś co zostanie ze mną do końca życia. Ma symbolizować coś ważnego i w moim przypadku symbolizuje to, że przeżyłem i mogę dalej Mirkować ( ͡º ͜ʖ͡º) Kryminalistą nie jestem i gardzę #!$%@? wykonanymi tatuażami ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Vendetta0511: kazdy czlowiek potrzebuje uwagi, jedni potrzebuja jej mniej inni wiecej i kazdy wyraza to na swoj sposob. Jedni beda chcieli miec fajny samochod, inni niecodzienny ubior czy tatuaze, a jeszcze inni kolczyki na twarzy. Czy jest cokolwiek w tym zlego? Chyba nie, kazdy z nas chce byc zauwazany.
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: No tu się nie zgodzę, ale szanuję opinię. Posiadanie domu, fajnej rodziny, pracy czy samochodu to jest osiągnięcie, coś na co zapracowałeś, być może ulepszając przy tym świat, a przynajmniej samego siebie.
Zwracanie uwagi na wygląd (podobnie jak kupno fajnego samochodu na kredyt), jest, sorry, ale dość płytkie.

Jednak trochę wyszliśmy poza temat, ja chciałem się skupić na poczuciu estetyki bardziej ;)
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Ten wpis był poniekąd bekowy, ale faktycznie to bardzo dziwne uczucie, że stało się to tak powszechne, że w moim mniemaniu faktycznie troszkę niekomfortowe. Na szczęście zdecydowanie większą uwagę przykładam do "treści" dziar niż do ich obecności..( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vendetta0511: Wybacz, że się w temat wbijam między Tobą a @Mirush ale jesteś OPem to można..XD Ja np. mam na całe żebra wydziabaną matkę boską z wyeksponowanym dekoltem, robiącą sobie selfie telefonem, i dla mnie jest to poniekąd manifestacją własnego spojrzenia na karykaturalność wszelakiej religii i dostosowywanie jej do własnego "widzimisie". Czekam na dzień kiedy dostanę za tę dziarę w ryj, ale jeszcze się odważny nie znalazł, a byłoby
  • Odpowiedz