Wpis z mikrobloga

@bulkazbetonem MLMy mogą się spotkać na spotkaniach, możesz przyjść z laptopem popracować w spokoju, lub ze znajomymi nad jakimś projektem. ! Przydałby się taki kącik dla graczy którzy trochę wolnego od swoich różowych ( ͡º ͜ʖ͡º)
@motaboy: wygospodarujemy miejsce w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@bulkazbetonem: jestem programistą, przez kilka lat pracowałem z domu - brak kontaktu z ludźmi przez cały tydzień pracy jest dosyć męczący, a i też trzeba mieć duże samozaparcie żeby w domu efektywność pracy utrzymać na wysokim poziomie. Jak przychodzę do biura to jest z kim pogadać i efektywność wzrosła, same plusy, a jak do domu wracam to
@Daleki_Jones: nie udostępniamy usługi wirtualnego biura, coworking to nie wirtualne biuro, mylisz pojęcia.

@borysszyc: póki co xbox 360 ale mogę przynieść PS4 + VR jeśli będzie zapotrzebowanie. Wpaść można, ale byłby problem z graniem na laptopie podczas gdy inni pracują, chyba że w osobnym pomieszczeniu, albo na konsoli - to ok. Zniżek nie przewidziałem, ale mogę dać -20% na pierwszy miesiąc ( ͜͡ʖ ͡€)
@dzafel: Świetny pomysł! Super że w Częstochowie powstał taki objekt.

Osobiście nie po to pracuje zdalnie żeby wychodzic z domu do pracy xD

Zdaję sobie sprawę że w domu można 'zdziczeć' ale gdy prowadzi się 'dom otwarty' i często wpadają znajomi / rodzina to nie ma takiego problemu ;)
@malkev: ja też w pewnym sensie prowadzę "mieszkanie otwarte", ale znajomi mi nie wpadają w tygodniu w godzinach pracy bo... też pracują. Zresztą fajnie jest poznawać nowe osoby, nie tylko trzymać sztamę z bliskimi - stąd coworking :)