Wpis z mikrobloga

Mireczki, czy ktoś z Was używa do biegania aplikacji Nike + Run Club? Od pewnego czasu zauważyłam, że ucina mi w połowie mapkę, nie rejestruje całej drogi biegu (podczas gdy liczna kilometrów, tempo i czas jest jak najbardziej ok), a do tego nie aktualizuje mi już rekordów. Mimo, że uzyskałam lepszy czas na 5 km to ciągle pokazuje mi się ten stary, wolniejszy bieg jako rekord na 5. Ktoś wie co może być tego przyczyną? Mapka wygląda tak jak na zdjęciu..
#bieganie
achieve - Mireczki, czy ktoś z Was używa do biegania aplikacji Nike + Run Club? Od pe...

źródło: comment_BiUeoMxHrC7z3WZzniZxNL0IUiAMAWJB.jpg

Pobierz
  • 8
@enron: ogólnie czytałam właśnie, że samsung a5 ma takie problemy więc też podejrzewam, że to może być kwestia telefonu, ale może przynajmniej ktoś wie jak rozwiązać kwestię aktualizacji rekordów :)
p.s. jedynie dziwi mnie fakt, że przez jakiś czas wszystko działało poprawnie, a nagle się popsuło.
@achieve: nie mam doświadczenia z samsungami, ale poszukaj czegoś odnośnie oszczędzania energii - prawdopodobnie po jakimś czasie na zablokowanym ekranie odłącza kolejne systemy i zamraża apki.
A osobiście do biegania polecam runkeepera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@achieve: poszukaj appki, albo sposobu na wyczyszczenie cache GPS. Moze jest cos dotyczace rowniez kalibracji.
Program programem, ale on skads musi czerpac te dane.
Natomiast jesli masz tak, ze od pewnego konkretnego momentu przestaje rysowac i to sie powtarza +/- w obrebie tego samego czasu, to tak jak enron pisal zapewne cos blokuje aplikacje, albo odczyt gps (oszczedzanie baterii, jakas appka czyszczaca ram itd) i dlatego program glupieje.
@PurpleHaze: no właśnie blokowałam już wszystko, żeby te aplikacje chodziły mimo wszystko cały czas i nic się nie poprawiło. Kiepski ze mnie programista, ale poszukam tego sposoby na wyczyszczenie cache GPS :D