Wpis z mikrobloga

Ostatnio wpadłem na taki pomysł, żeby podkręcić Meksykowi ideę zbudowania dla Mariusza z Krzaków małego domku w stylu slumsów(najlepiej w krzakach, tam gdzie Mario mieszka). Wszystko oczywiście z wykorzystaniem wyłącznie takich materiałów, które uda im się znaleźć czy to w rowie, czy w hali, w każdym ze śmieci.
I doskonale zdaję sobie sprawę że to niepraktyczne, lepszy by był namiot, a w ogóle jakieś gówniarze zaraz by to #!$%@?ły, ale nie w tym rzecz. Po prostu uważam, że filmy w których te debile realizują całe przedsięwzięcie byłyby złotem.
Sam pomysł próbowałem już podsunąć menelowi, ale niewiele to dało. Donejta na żubra nie będę wysyłał, a na czacie czyta jedną wiadomość na dziesięć, dlatego myślę że przy okazji następnego lajta warto mu trochę przyspamować(przy okazji zwęszy kasę widząc poparcie dla pomysłu). Ktoś by się na to pisał?
#kononowicz #mexicano #mariuszzkrzakow #patostreamy
Zwanek - Ostatnio wpadłem na taki pomysł, żeby podkręcić Meksykowi ideę zbudowania dl...

źródło: comment_TJLeuZp5QCxHI0HOy27WuDDBgOXGlhcH.jpg

Pobierz
  • 9
@Zwanek:
Widziales jak "odrestaurowal" lawke? Menel ma dwie lewe rece i jest leniwy.
Co do samego pomyslu, to calkiem niezly. Musialbys tylko znalezc kogos, kto dobrze go zna i zdolalby go przekonac, ze filmiki z tej budowy beda hitem Jutuby i posypia sie dzieki nim paczki, kasa i donejty na lajwach