Wpis z mikrobloga

„Mój kochany Tata to fanatyk programu Ten Świat Jest Nasz. Pół mieszkania wypełnione gadżetami...” ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na poważnie - potrzebuję Waszej pomocy w wypełnieniu ankiety (krótka!) i z tej okazji #rozdajo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do zgarnięcia:
- 1x ręcznie wykonany CountryBall (średnica 15cm). Na piłce kolory biały i czerwony, także jak kto woli - polandball lub indonesiaball ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1x kubek programu Ten Świat Jest Nasz (większej ilości na razie nie mogę rozdać, bo te na zdjęciu są już zaklepane przez widzów)
Zasady te same co zawsze - po prostu plusik. Zieloni też mogą. Wyniki w sobotę przed południem.

Żeby wypełnić ankietę wypada znać mój program. Można go zobaczyć klikając tutaj - ten odcinek obejrzało najwięcej osób - na FB, YT i CDA ma łącznie ponad 65 000 odsłon. Ankieta znajduje się tutaj (odpowiedzi na pytania otwarte nie są wymagane).

Wszystko po to, żebym mógł przygotować drugą serię programu na dużo wyższym poziomie. Przy okazji zachęcam do obserwowania tagu #pokonactv („pokonać TV”) - wkrótce zacznie powoli nabierać życia.

Miłego dnia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz wojciechsiryk - „Mój kochany Tata to fanatyk programu Ten Świat Jest Nasz. Pół mieszk...
źródło: comment_JziufxBhYHrPGlWTn3o0mZlBR3ktiJ8h.jpg
  • 9
@MagnaPomerania: Mój błąd, usunąłem tag z treści posta. Wybaczcie. Rzeczywiście nie zapoznałem się z tagiem wystarczająco dobrze - ostatnio ktoś skomentował mój inny, podobny post używając go i skojarzyłem sobie, że tag polandball jest nie tylko do komiksów, ale tak po prostu do wszystkiego, co „około-polandballowe”. Dziękuję za czujność - jeżeli jesteś zainteresowany, to zapraszam na priv - dodatkowa piłka powędruje do Ciebie :)
Dziękuję za czujność - jeżeli jesteś zainteresowany, to zapraszam na priv - dodatkowa piłka powędruje do Ciebie :)


@wojciechsiryk: Nie ma potrzeby. Dołóż zwyczajnie jedną więcej do swojego #rozdajo, rozlosowując 2 osoby, z których każda dostanie po jednej maskotce i git ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi się nie przyda, a ktoś inny pewnie ucieszy się z takiej zabawki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)