Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Taka sytuacja.
Nowa dziewczyna pościła (podobno) przez rok i teraz wystarczy, że napiszę, że wpadam a na stole czekają czipsy, jakaś kolacja, soczek. Alko też jest ale zwyczajowo nie piję.

Jako, że nie korzystam z gum bo mi opada po krótkim czasie, to wybieram dziewczyny które zachowują się OK a potem robię insepkcję szparki. Instynkt, bo przecież w ten sposób na 100% nie można być pewnym.

Jako, że nie korzystam z gum nie spuszczam się do szparki ale optuję za
1 lodzikiem
2 analem
3 guma w ostatnim etapie

Nie przepadam za {3}. Czasem te 40 sekund powoduje że wymiękam, #!$%@? się i wymiękam jeszcze bardziej.

Za analem też nie przepadam, bo jest tam trochę "zimno", ale co najważniejsze z powodu obwodu obawiam się, że uszkodzę komuś zwieracze i mam mały dyskomfort.
Lubię to tylko z jednego powodu, aby wiedzieć, że dziewczyna chce, albo że uda mi się ją namówić, a to oznacza eksperymentatorkę i to jest duży plus.
Potem mi to już wisi.

No i poznałem teraz tą dziewczynę. Która tak się brzydzi wtrysku do ust, że woli analne przygody za każdym razem.
A że jest tych przygód aktualnie sporo, to trochę się zastanawiam jak bardzo trzeba nienawidzić lodzika, żeby chcieć anal kilka razy tygodniowo???

Uwagi.
Nie wymagam połyku
Nie wydaje się że wyjątkowo lubi anal

#rozowepaski #sex #prezerwatywy #anal #rsd #lodzik #redpill #polki

Ps
Zielonka która już ma konto i nie bajtuje.
Mam trochę prawdziwych historii, o których czasem napiszę.
Aktywny uczestnik "gry RSD"
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bitcoholic: nie wyraziłem się dokładnie, chodzi o sam starzał, lodzik jest ale bez happy ending

Kurna nie wiem może jestem zbyt mało macho ale nie używam publicznie takich słów wobec partnerek jak: wepchniesz do gęby, #!$%@?
@Oklasky: ale to nie do partnerki tylko takie wiesz mirkowe rozmowy.
Jedz ananasy. A może zacznij od strzału na cycki a potem stopniowo coraz wyżej, może w końcu się zgodzi. Zawsze też możesz strzelić w ustach z partyzanta, bez zapowiedzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lunga: ręką????
Tego nawet nie przewiduje, po 3h sexu i uważania na wytrysk nie ma z tego przyjemności. Nawet bym nie wychodził z domu jakby tak miało być!
Zimno: nie czuć tej samej temp co w cipce czy ustach, nie wiem czemu, subiektywnie.

@bitcoholic: oj kolego na partyzanta to się robi jak chce się mieć pół orgazmu, czyli zero. W hui nienawidzę i robię tylko raz żeby się przekonać o