Wpis z mikrobloga

@Inurri: Strzelałem dwa razy na Fabrycznej, świetna strzelnica. Nie korzystałem z żadnych pakietów, tylko brałem akurat to na co miałem ochotę, za namową właściciela, który akurat był moim trenerem. Wziąłem kilka różnych pistoletów, po jednym magazynku każdy - karabiny ani strzelby mnie nie interesowały. Było świetnie, płaciłem chyba około 100 złotych.

Edit - patrze na komentarze wyżej - ja sam ładowałem amunicję, wyjmowałem magazynki etc. Chyba sporo zależy na jakiego trenera
@Inurri: też polecam pasternik, jak tak okazyjnie tylko to 40 wejście chyba 2 zł za nabój. Nie wiem czy są pakiety ale chyba płaci się za wystrzelone, jak się jest w grupie wtedy darmo wejście i amunicja tańsza no i brońki większy wybór
@igreks: @vipperek: @gregmax: @wellback: @bartdziur: @michalsedziwoj: Hej, chciałam wam tylko jeszcze raz podziękować. Byliśmy w Pasterniku i faktycznie nie mam na co narzekać. Zabawa przednia a ekipa naprawdę w porządku. I do pogadania, i wszystko zrozumiale wytłumaczone, i generalnie na luzie. :) Trochę mnie odrzuciło po strzale z kałasznikowa, to gość się upewniał, czy wszystko ze mną ok itd.
No i najważniejsze, niebieski zadowolony.
Generalnie polecam.