Wpis z mikrobloga

@0Rhplus: No ja się zwolniłem jakoś 10 czerwca jak mi się skończyła umowa, nie znalazłem nic ciekawego do tej pory a jako, że szef z pierwszej pracbazy spoko ziomek poprosiłem o kilka zmian w czerwcu, żeby jakiś grosz wpadł i dostałem najgorsze możliwe gówna poziomu 14-22 albo nocki dwunastki 19-7 (°°
@0Rhplus: Nie marudzę na szefa, bo tak naprawdę nie mam na co, grafik miał już ułożony z ubytkami w kadrze więc musiał pytać ludzi kto chce z jakiej zmiany zrezygnować, no i oczywiście z najgorszych godzinówek zrezygnowali - można się było tego spodziewać ale wciąż lekki niesmak pozostaje bo chodzenie w trybie popołudniówka,nocka x2 i dniówka dnia następnego to nie jest marzenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@0Rhplus: Ano to się zgadza ja w sumie wciąż nowicjusz rynku pracy, do tej pory jak szukałem czegoś typowo gówno tieru to praca siadała w kilka dni, teraz się troszkę przejechałem bo miałem zamiar wejść w coś nieco ambitniejszego i od 1szego czerwca były poszukiwania to 20 dni nic nie siadło ()
@0Rhplus: W sumie z tego co piszesz pracujesz przy księgowości jak bardzo się mylę myśląc, że poradzę sobie na stażu w momencie kiedy moje jedyne doświadczenie to robienie księgowości dla jednoosobowej działalności gospodarczej aka sklep internetowy xD