Wpis z mikrobloga

@aroaro1993: Co znaczy jak najtaniej? Dla niektórych 1000zł za oponę to tanio a dla innych za cały komplet.
Ja w tym miesiącu kupiłem komplet opon za 1000zł 7-8mm 2016/2017r. goodyear eagle f1 asymmetric 3 225/45r17. I nie wiem czy to tanio czy nie dla ciebie.
@aroaro1993: A ok, nie wczytałem się dokładnie w treść :P. To odpowiedź brzmi co do wliczenia w cenę: Nie wiem.
Ja kupiłem 2szt od jednego ziomeczka z OLX za 500zł z przesyłką i u drugiego na Allegro znalazłem 2 takie same też za 500zł z przesyłką.

@szaremyszki: Bo to się opłaca często. Masz firmę bierzesz nówki szt. wciągasz w koszty po roku dwóch latach sprzedajesz lekko zużyte używane po cenie
@aroaro1993: Jak chcesz ultra tanio to zrobić, to poszukaj "jedynek". Znajdź dwóch gości co mają tylko jedną oponę z danym bieżnikiem. Sprzedają je taniej, ze względu na przepisy tego samego bieżnika na jednej osi. Ale w sumie jak pojedziesz do wulkanizatora u siebie to ci doradzą coś w dobrej cenie.
@aroaro1993: Nigdzie za koplet masz 1000 + w gore , a za uzywki 100/150 od sztuki zalezy od bieznika przewaznie kolo 6 w dol , jak juz uzywki to bierz markowe a nie jakies hinole , sprawdz daty jak stare powyzej 5 lat to targuj przekladke przez pol( ͡° ͜ʖ ͡°) .Poprostu nie wszystkich stac by dac 2000 tysiace za tegoreoczne oponki klasy premium ....