Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem, że od tego są testy ciążowe, odpowiedni lekarze, a przede wszystkim prezerwatywy, ale zacząłem mieć cykora, że właśnie wpadłem z dziewczyną. Zdarzyło nam się 8 dni temu współżyć bez zabezpieczenia. Nie doszedłem w środku i teoretycznie nic więcej się nie wydarzyło, ale od 3 dni dziewczyna jest ciągle ospała i zmęczona. Nie ma energii na nic i pobolewa ją brzuch. Nawet jeśli, to czy po tygodniu możliwe jest ujawnienie się objawów ciąży?
Jutro lub pojutrze mam zamiar iść do apteki po test dla niej, ale przede wszystkim muszę rozładować stres i wyżalić się na mirko...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 29
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: xD Przestań srać żarem i się porządnie doedukuj, dla dobra przede wszystkim ciebie i twojej laski, zajść w ciążę wcale nie jest tak łatwo, masz na to 3-dniowe okienko, a szansa na zapłodnienie wokół tego okienka jest naprawdę niewysoka. Do tego jak nie doszedłeś w środku to w preejakulacie owszem są plemniki, ale trzeba mieć niebywałego farta, żeby z tego była ciąża, dalej jak walisz codziennie, albo grzmocicie się codziennie,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nawet jeżeli jakimś cudem doszło do połączenia komórki jajowej z plemnikiem to i tak jest za wcześnie na zagnieżdżenie się zarodka w macicy a dopiero po takim zagnieżdżeniu kobieta może zacząć mieć ewentualnie sympatomy ciąży. Zaznaczę jeszcze, że samo zapłodnienie jajeczka nie jest równe ciąży bo prawie 50% zarodków nie zagnieżdża sie do macicy albo robi to źle i kończy się to "poronieniem", o którym kobieta najczęściej nie wie.
Generalnie zajście
  • Odpowiedz