Wpis z mikrobloga

  • 21
@PomidorovaLova czekam zatem na rozwój wydarzeń i zobaczymy kto ma rację pod koniec. Obecnie ciężko mi uwierzyć że zasługiwał żeby tak obrazić jego matkę. Są pewne granice nawet w obrażaniu się na Internecie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 207
@PomidorovaLova we wpisie przedstawiłas pewne stanowisko, którego dalej broniłaś. Coś cie musiało mocno zaboleć skoro tak zareagowałaś. Boję się ciebie karyno, pewnie gdybyśmy rozmawiali pod walmartem to byś wyjeła broń i zaczeła do mnie strzelać xD masz problemy natury psychicznej. Jesli ja jestem mizoginem, to ty cierpisz na mizoandrię xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 21
@TomgTp poczytaj jak pisałem ,a jak ona. Od razu jakies insynuacje do mnie, że stulej, że nerd komputerowy itd, ja tylko przedstawiłem swoją opinię w temacie podniesionym we wpisie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 88
@PomidorovaLova mam nadzieję że po dzisiejszej aferze uderzysz sie w piers i usuniesz konto sama, zanim zrobią to moderatorzy. Mam też nadzieję,że ten post wejdzie w poranne gorące i chociaż cześć ludzi przekona sie jaki poziom reprezentujesz.

Nadal mnie nie przeprosiłaś.
  • Odpowiedz
  • 25
@PomidorovaLova jak możesz twierdzić że wyruchasz faceta?! No #!$%@? pierwszy raz się spotykam z czymś takim. Możesz jak weźmiesz dildo i go spenetrujesz w odbyt to tak ale nie inaczej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 60
@PomidorovaLova jesteś bezczelna. Nie bedę z tobą wiecej pisał bo rozmowa z tobą to jak kopanie sie z koniem xD nic do ciebie nie dociera.

Kolejny raz obrażasz ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 116
@PomidorovaLova dawno jesteś zgłoszona bo nie będę tolerował takiego chamstwa na tym forum. Ty nawet nie potrafisz dyskutować jak człowiek, tylko od razu obrażasz. To czy przeprosisz czy nie, tylko świadczy o kulturze jaką wyniosłaś z domu. Nie chcesz usunąć ze wstudu konta? To chociaż nowe załóż, z @PomidorovaLova na @BuraczanaDama xD

Jesli mnie nie przeprosisz to wiedz, że screen ten bedzie wrzucany na mirko 3 razy dziennie, przez 30 dni.. i
  • Odpowiedz