Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirunie obiecałem #rozdajo na #dzienojca

Trochę mi głupio, bo to trzeci dzień pod rząd jak robię rozdajo i zawalam mirko nic nie wnoszącą treścią, ale skoro przesyłka ma dojść do piątku, losowanie musi być jeszcze dzisiaj, żebym jutro zdążył wszystko wysłać. Także sorry za to, obiecuję że póki co się uspokoję, nic rozdawać nie będę i dopiero po czasie jak zrobię jakieś nowe fajne świecące rzeczy pochwale się co to nowego wyszło.

Dwa komplety, dla dwóch ojców. Raczej gówniany prezent, ale jako dodatek mam nadzieję, że się któremuś spodoba. I że to nie będzie jedyny prezent jaki dostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio. Ktokolwiek to wygra - no weź mu coś dokup, spłodził Cie w końcu do cholery xD

Poprzednie rozdajo wygrali: @k0nr i @Fajno. Gratulacje dla Was, odezwijcie się na PW do mnie. (tutaj losowanie

Miałem wołać ludzi do rozdajo, ale dopiero po czacie dowiedziałem się że jest zakaz na wołanie przez #mirkolisty także muka, przykro mi.

Powodzenia! :)

PS: dzięki Mirki. Serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS2: to taka konsola (zapomniałem dodać swojego tagu #rozkminkrzaka)
bkwas - Mirki, Mirunie obiecałem #rozdajo na #dzienojca 

Trochę mi głupio, bo to t...

źródło: comment_ZESpyOQO4q8GjZSRJkTpx9m1Uptkj1nI.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@bkwas: nib tak, ale z drugiej strony, jak ktoś plusuje, to może się liczyć z tym, że go zawołasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
poza tym rozdajo to nie sprzedaż, więc aż takiego spamu nigdy nie będzie :D
  • Odpowiedz
Ej zapomniałem znowu coś xD

Losowanie do jutra do powiedzmy 12. Wysyłka polecona oczywiście ja płacę. Postaram się wysłać paczki po pracy, mam nadzieje że się uda :)
  • Odpowiedz