Wpis z mikrobloga

Wykopowicze, nie pozwólmy Unii Europejskiej zniszczyć Internetu!

Już 20 czerwca Parlament Unii Europejskiej będzie głosował za wprowadzeniem nowego prawa autorskiego, które zablokuje swobodną wymianę treści w internecie. Prawo autorskie dotyczy wszystkich (nie tylko muzyków, fotografów czy twórców filmów), dlatego jego zmiana będzie oddziaływać także na Ciebie.

W 2012 roku, gdy pojawiło się zagrożenie wprowadzenia w życie ACTA, Internauci oraz twórcy serwisów internetowych przyłączyli się do protestu, w którym wzięło udział ponad 60% polskiej sieci. Dziś stoimy przed takim samym zagrożeniem dla wolności słowa, jakie mogło wprowadzić ACTA. Dlatego i tym razem nie chcemy pozostać bierni.

Wspólnie możemy się temu przeciwstawić i wpłynąć na decyzję Parlamentu. Nie bądź bierny. Walcz o wolny Internet!

------> Przyłącz się do akcji!

#saveyourinternet #antyart13 #deleteart13 #acta2018 #wykopblog
wykop - Wykopowicze, nie pozwólmy Unii Europejskiej zniszczyć Internetu!

Już 20 cz...

źródło: comment_ELXtxTK7NnSc1rHHjZoNV6MKOKOxf7TD.jpg

Pobierz
  • 294
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bartdz: Tak się odniósł, że "zbożowa elfka" zarządza teraz moderacją na wykopie xD
Wiele to mówi o podejściu Białka, nieprawdaż? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Że nie wspomnę o tym, iż sami wczoraj złamali regulamin wykopu i nawet w debilnym uzasadnieniu przyznali się ponownie do złamania xD
  • Odpowiedz
@wykop

A to już jest "walka o wolność Internetu" czy jeszcze nie?

Treść wpisu, o którym wspomina autor znaleziska i który tak usilnie próbuje podciągnąć pod politykę, dotyczył cenzury internetu i zmieniających się przepisów. Twierdzenie, że treść ma charakter polityczny ponieważ w jego treści pojawiła się informacja o tym, że w środę UE będzie głosowała nad przepisami zmieniającymi internet, jest zwykłą próbą kręcenia afery na
  • Odpowiedz
Ale ukryło tylko dwa Twoje wpisy - jeden rozwinąłem. Pozostałe były widoczne.


@powsinogaszszlaja: Bo w tych miałem ten tag napisany w treści komentarza. W pozostałych nie było ciągu "[hasz]+polityka". Ten komentarz też będziesz miał ukryty, bo teraz zamierzam napisać:
#polityka

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Dlatego te śmieci mi wyświetla
https://www.wykop.pl/link/4371627/wykopowicze-nie-pozwolmy-unii-europejskiej-zniszczyc-internetu/

A normalnych wpisów nie.
Nie jestem zwolennikiem cenzury, ale Prawo autorskie niech będzie respektowane.
Jeżeli czyjaś własność intelektualna ma być darmowa, autor ją udostępni. W innym przypadku będzie mniej rogali.
Zboże nie jest drogie, więc ich nie zabraknie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz