Wpis z mikrobloga

@matador74:
Diament tez mowi o re-uploadzie, Nati z Pawelkiem mieli debilny nawyk kasowania filmikow czasem po paru godzinach.
"Filmiki z Humorkiem" byly chyba niezlym archiwum ale wlasciciele materialow ktore tam kopiowali jechali po nich jak po szmacie, az dostali od Jutuby banana
re-upload


@Docent_nauk: no właśnie był kanał z tymi pokasowanymi strimami Natalki, ale zniknął. Możliwe, że to Natalka chciała zniszczyć dowody winy, bo na tych kilku strimach zebrali po kilkaset złotych po których słuch zaginął, pasożyty ze Szkolnej ich nie zobaczyli.
@matador74: No właśnie... tak myślałem, bo pamiętam jakiś kanał z serią filmów i ni wuja nie mogłem znaleźć. Dzięki za info. Lipa :/
@Docent_nauk: Filmiki z Humorkiem mają się dobrze - linkuję go często u siebie. Dziwię się, że chłopakowi jeszcze się chce. Prawdziwy, wieloletni kononolog - archiwista. Niestety, on raczej nie archiwizuje solówek redaktorskich.
@matador74: Nie, nic nie chciała. Backupy wszystkich jej filmów wiszą na YT (łącznie z lajtem z Cyborgiem). Poza tym, jakiś konkretny dowód na jakikolwiek przewał na kasę? Miałem z nimi dobry kontakt, wiem jak to wyglądało. A tego lajta szukam, bo byłem zaproszony na ich wesele i chciałem uwiecznić kawałek dyskusji w tym temacie xD
@matador74: Tak jak z Majorem, kontakt ze mną i paroma osobami urwali po lajcie z Profesorem Tomaszem. Pisać nie piszę, bo to ich prywatna sprawa. Zauważyłeś ile tam się zawsze wódy lało jak u nich byli? Widziałeś wcześniej albo później tak nawalonego Majora? Meksyka zniszczyliby libacją w 15 minut. W sumie, z grubsza - walili za dużo wódy, Paweł z Nati przestawali się ze sobą dogadywać, przewijała się jeszcze B. w
@sw-walenty:
Kto to B, mieszajacy(a) w zwiazku Pawla i Nati?
Czy do wesela doszlo i czy na nim byles Krulu?
Lubliniaki to niezle moczydolki i ochlejtusy, prawie jak podlasianie (tylko vadka I spiryt sa ukrainskie a nie bialoruskie- bylem kiedys na weselu w Piotrowie pod Lublinem. Masakra, a najbardziej pijana osoba na sali byl Pan Mlody haha).
Co do opinii Matadora o tej lubelskiej parce, to bylo to wrazenie 99,9% widzow.
@Docent_nauk: O B. nie chcę pisać, na weselu nie byłem, bo go raczej nie było. Pogarszało się między nimi bardzo szybko. Paweł i Nati to prości ludzie, ale sympatyczni i otwarci po bliższej znajomości. Pawełka znam z innego mini-uniwersum, nie ma o czym gadać, uber kretyn i fantasta.
@sw-walenty: dzieki za odpowiedz Krulu. A dlaczego masz tak zla opinie o tajemniczym Pawle-sponsorze z Warszawy? Byl zdecydowanie nowy w uniwersum (np uwazal, ze CaleTeShow bylo najgorszym nieszczesciem jakie przydarzylo sie Szkolnej, tylko dlatego ze ich aktywnosci zbiegly sie w czasie), ale to bez watpliwosci bystry czlowiek- szybko sie zorientowal jakie naprawde sa pasozyty i szybko wycofal z ukladow z nimi.