Wpis z mikrobloga

XD ojciec poprawił mi humor. Czasem wysyłam mu smsy na dzień dobry. Nawet zdaży mi się dodać, że go kocham. No i przed chwilą wbija do jego gabinetu jeden typ się chwalić, że jakieś czasopismo naukowe opublikowało artykuł jego syna. Ogólnie ten syn ma doktorat i siedzi na uczelni w UK. Ojca nie trawi dlatego #!$%@?ł za granicę. No i ten typ się chwali i próbuje cisnąć ojcu co ja robię (inżynier tylko jestem), a tato na to pokazuje mu sms i gada, że jadę do pracy i mu wiadomość wysłałem. Koleś ponoć się od razu zamknął i poszedł w #!$%@?. Z synem ostatni raz gadał ponoć w Boże narodzenie, a info o artykule ma od byłej żony xD
  • 66
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan
1. Doceniaj wysiłki dziecka.
2. Jak jest w czymś słaby np. w grach zespołowych, a w reszcie to geniusz to nie mów mu, że jest bezwartościowy bo ma 1 czwórkę!
3. Jak syn się nauczy programować, żeby zaimponować tacie programiście i w wieku 14 lat napisze sapera to nie wyzywaj go od debili, bo znalazłeś błąd.
4. Nie mów o nim vel debil albo niedorozwój jak zajmuje 2 miejsce w konkursie
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik: tak o to chodzi. Mysle ze sporo osob boryka sie z problemem trudnych kontaktow z ojcem. Sam mam dosyc patowa sytuacje gdzie ojciec wyzywal mnie od debili i mowil za plecami nieudacznik, a teraz sie wszystkim chwali co to nie on bo jednak nie jestem taki glupi. Ma do mnie pretensje ze ze soba nie rozmawiamy chociaz ograniczyl swoja role do dawania pieniedzy na podstawowe potrzeby i budowaniu wartosci materialnych
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik razem z bratem i ojcem trzymamy się mocno jak najlepsi kumple, kazdy zjazd rodzinny raz w miesiącu to piwerko, grill, obejrzany meczyk, motoryzacja a ostatnio nawet zabraliśmy piłkę gowniakowi brata i lataliśmy za nią we 3 po całym ogrodzie, matulka patrząc na ojca z uśmiechem na buzi pukała się w glowę :D piękna sprawa gdy zapomina się o codziennych problemach i można się cieszyć chwilą beztroski, uwielbiam ten nasz jeden wspolny
  • Odpowiedz