Wpis z mikrobloga

Śpicie?
Ja nie, bo mi serce nawala tak ze 100 bpm, co dodatkowo mnie stresuje i zwiększa problem :/

Czasem tak mam po alkoholu, a wypiłem tyle co nic, seksik był, więc powinienem spać jak dziecko, a tu #!$%@?. Chyba chwilę spałem, ale obudziłem się bez powodu.

Pewnie wczorajsze nocne granie w gry i spanie do 12 też nie pomogło.

Serce, ty chamie
  • 13
@Adamus56: pije bardzo mało, wczoraj akurat też pilem drinki, ale wcześniej to już z miesiąc pewnie będzie, często nie pije i dwa pod rząd, czasem zdarza się nie pić wcale pół roku

Dziś jedną lampkę nalewki, z 15% to ma gora

Także nadmierna ilość na pewno nie jest problemem.
@Adamus56: niedawno ciut przytyłem i jest nieduża nadwaga (88kg przy 185cm), brak fajek, 6h tak, ale mało spie. Trochę stresu (ukrytego, bo nie odczuwam niby) pewnie jest, bo myślę rzucić robotę

Muszę wrócić na ścieżkę zdrowego życia znowu na pewno. Po wadze widać. Niedawno do 81,5kg zszedłem, chodziłem na siłkę regularnie, a teraz kebaby i czasem tylko rower
@Adamus56: golonkę z Lidla, która chyba wlasnie wydalam (przedwcześnie),
w sumie tylko tyle dziś zjadłem, no jeszcze parę pryncypalkow i loda, bo spałem do późna, potem zakupy i tak wyszło.

Na co dzień tego nie jem jakby co.

Kurde, nie ma nic gorszego niż niespanie. Przechodziłem już przez to we wrześniu, były dwa mega męczące tygodnie