Wpis z mikrobloga

Dobra kolega dal nutę. O #!$%@?. Siema fajny dick pokaz mi go to nie jest zapalniczka bic mam #!$%@? wypiłem tyskie na hita on też wypił, bo on jest przecież od rafonixa gita i nie #!$%@? mi tutaj, bo nie damy #!$%@? sobie płuc w pysk to nie jest #!$%@? jakiś chamski gryps to nie jest #!$%@? więzienie w Iławie to jest #!$%@? na naszym stanie tutaj #!$%@? leśna dolina cos ci to przypomina Białystok #!$%@? leśna dolina czy cos ci to przypomina przykmin #!$%@? ten tekst #!$%@? samochodów potem sześć mam #!$%@? w dzielnicowego, bo to jest pala #!$%@? od rana wiec mam #!$%@? w tego borowika niech on tu #!$%@? o szóstej przywita ja mu nie otworze #!$%@?ę #!$%@? dzidę spuszczę się po linie skręcę z prześcieradła dobra #!$%@? line i się obniżę jak na exanitera to nie jest bajera mam #!$%@? shovel to jest #!$%@? kminisz bro to nie jest to #!$%@? moje płuca oddychają bombę z piwa wydalają z wódki fazę #!$%@?ą nie dam się złożyć jakiejś głupiej Wódce i temu piwu, bo mam #!$%@? zajebuem bucha, ale to mnie nie poskłada, bo przecież to nie jest #!$%@? jakiś koks daj spokój gościu jeb w nos nie daj się #!$%@? złożyć jak #!$%@? po buchu potem #!$%@? spisz jak #!$%@? odmul się bracie siedź do piątej rano w chacie wyśpij się w bracie do 13 zjedz obiad miej #!$%@? i tak rano #!$%@? wstaniesz, jak nowo narodzony twój dzień nie jest wcale skończony możesz bawić się do rana to jest #!$%@? nasza obłada ja do niego wbijam dzwonie domofonem on otwiera wpadam do niego jak do #!$%@? do ziomka na widzenie i mam #!$%@? #!$%@? w twoje myślenie wiec mi #!$%@? nie mów tego, że nie jestem wart jego wiec on dla mnie jest jak brat ty nie kumasz tego minął #!$%@? czas u szmat wiec nie #!$%@? mi tutaj, bo to nie jest #!$%@? jakaś cienka linia to jest gruba linia twoja stara to pinda przekmiń ten tekst #!$%@? jesteś jak pies #!$%@? rapujemy tutaj #!$%@? #!$%@?, bo i tak damy rade i #!$%@? hortex #!$%@? #!$%@? #!$%@? jak w deseń i #!$%@? kłade na wulkany #!$%@? twoje stany w usa #!$%@? rakiety z nasa odpalam #!$%@? #!$%@? pół polski się #!$%@? ja nie #!$%@? się ty nie pokonasz mnie #!$%@? #!$%@? czy ty będziesz się do mnie pruła twoja stara to rura nie #!$%@? mi, bo i tak #!$%@?ę ci drzwi #!$%@? z shotguna #!$%@?ę ci #!$%@?, jak łeb #!$%@? o dzbana i nie #!$%@? mi, bo #!$%@? jest twój stary jak siwy dzik i #!$%@? mu w dupę nie banuj go, bo to jest #!$%@? i nie #!$%@? z nim #!$%@? twoja stara sie z ziemią zrówna i #!$%@? gdzie to leci gdzie to o #!$%@? oo o o oo ohahhahah gdzie to leci

#rafonix #danielmagical #patostreamy