Wpis z mikrobloga

@Maupazlasu: a twoj stary mowil ze wycieczka 500zl to z tym polykaniem za darmo chyba cie w #!$%@? zrobila smierdzielu, u mnie dzisiaj spuszczanie sie do dupy za pol ceny chodz to ci dam posmakowac troche czekoladowego preta
@Maupazlasu: z podlasia to co najwyzej serek mozesz #!$%@? bylo parowe umyc to moze bys dostal sex a teraz chodzisz sfrustrowany i wyzywasz ludzi w internecie jak ci sie wydaje ze taki jestes sprytny to chodz na jana pawla drugiego to ci sprzedam klapsa na dziaslo i taki bedzie fajny ze jeszcze mi dupe zjesz na miejscu bo zycie to nie jest ten twoj minecraft #!$%@? ze mozesz skakac do mnie,
@Jem_zelbet JEM_ZELBET 3 #!$%@? MALE DZIECI , sztuki walki to ci w mordzie stary #!$%@? robil dlatego taki #!$%@? jestes , wyssij mi baka z dupy #!$%@? mala niemyta , bo przestane utrzymywac te pieczare ktora zwiesz domem i stara znowu wróci na ulice pracowac a stary bedzie cie jeszcze mocniej #!$%@? w dupe
@Maupazlasu: stara ci chate #!$%@? w nocy a ojciec zaknebluje ciebie i twoja stara, ja sobie bede #!$%@? dzemor a resztki rozsmaruje ci na #!$%@? i bede sie smial jak bedziesz probowal je sobie zlizac ty #!$%@? maly, a twoj ojciec to piekny i madry mezczyzna dlatego was zostawil w #!$%@?
@Jem_zelbet jak u ciebiebna wsi to co najwyżej gówno mozecie na kanapki polozyc , taka bieda jest u was ze stara odwraca papier jak sie wysra i jeszcze ci nim morde wyciera , a jak sie wykapiecie to wode z recznikow wyciskacie zeby na obiad byla na zupe . #!$%@? mi kabana mala #!$%@? ulana
@Maupazlasu: jak ci #!$%@? nie pasuje to mi nie przychodz w nocy podkradasz #!$%@? garnki z zupa ja wszystko slysze, nastepnym razem przyjde i ci tym garnkiem po łbie zdziele #!$%@? maly, a potem gruby przyjdzie i ci zapakuje paruwe w dupsko i nie bedzie ze nie chcialem tylko bedziesz #!$%@? do rana
@Maupazlasu: na pewno nie moj stary bo wczoraj mi opowiadal jak ci matke #!$%@? na wszystkie strony a ja klaskalem ze szczescia, na hawaja to cie wezme w makczupikczu i bedziesz wyl z zachwytu AUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
@Maupazlasu: wezme ksiedza ze wsi tego grubego starego i ubierzemy cie w skorzany kostium do sado maso i bedziesz udawal zakonnice ale bez rak wiec jedna noga bedziesz walil mi a druga ksiedzu a potem stary przyjdzie i zrobi ci masaz #!$%@? po plecach az ci spuchna jak hulkowi
@Jem_zelbet tego co ci na zapleczu oko saurona #!$%@? niczym mój #!$%@? migdalki twojej starej? Tylko tym razem nie ubieraj sutanny z otworem na dupie bo znowu sie obudzisz w miejscowym byrdelu razem ze swoim starym na plerach
@Maupazlasu: w mojej wsi nie ma burdelu to ci sie pomylilo chyba z tym co twoja stara cie ostatnio zostawila i zaplacila dziwkom jak niankom zeby sie z toba bawily playdoh, jak zesmy z ojcem wparowali i pytali gdzie anka jest to nam stachu powiedzial ze bawi sie z toba zabawkami to nam prawie #!$%@? ze smiechu popekaly ale nie ma tak latwo wiec wyreczylismy anke i wzielismy cie do chalupy,
@Jem_zelbet #!$%@? cwelu w dupe #!$%@? , stary ci w nocy #!$%@? odbyt a ty mi tu piszesz o jakis zabawach , co z wujkiem cwiczyles na jego #!$%@? , zelbet ci soltys do dupy wpuszczal i jednocześnie ksiądz sie do mordy spuszczal , stara ci morde pobila a ty jeszcze sie cieszyles jak jakias #!$%@? z pod drzewa bo u was latarni nawet nie ma