Wpis z mikrobloga

@Noombre: Yyy nie ? Więcej penetracji nie oznacza zawsze lepiej już widzę jak każdy używa apcr bo mają 15mm więcej od APHE i strzela 10 razy albo po garnkach czy skrzyni bo tylko tam przebija i weź mi zabij tak czołg xD Jak gram brytolami i gdy się tylko da używam zwykłych pocisków niż tych zasranych APDS które nic nie robią często nawet po trafieniu w amunicje.
@Restin: Zawsze nie, stąd 90%. 10 razy walić w czołg? nawet z apcr? O jakim czołgu i o jakich noobach mówisz, że tak grają xD. Brytoli nie gram, ale doświadczenia z APDS'ami mam miłe, poniżej krótki poradnik;

wyskakuje kapiszon

walisz mu w wieże

canon breech damaged

Profit
#worldoftanks smieszy mnie ta gra, niby po co te pociski premium skoro mechanika gry jest pisana w wordzie, poprostu więcej penetracji daje, co nie ma najmniejszego sensu bo to inaczej działa - chyba zrobilo to tylko dla czystego pay to win

W war thunder zrobili to idealnie, każdy pocisk gra inna role i robi inny damage


@Helsantonio_Montes: ojej, czyżby kolega dzisiaj odkrył, że WOT działa w trybie arcade, czego nikt nigdy
inne trajektorie lotu i inne szanse na obrażenia krytyczne dla modułów i załogi w zależności tego tego w co trafisz jaki pojazd. Więc różnią się czymś więcej niż tylko peną


@Kaczorra: wow inna prędość pocisku to inna trajektoria, szansa na uszkodzenie modułu hehe raczej ile strzałów potrzeba by to osiągnać
Bo pociski różnią się tym ile hp modułowi zabierają im większy kaliber tym większe uszkodzenia dla modułów cała filozofia
Normalizacja pocisku
nie wyskakuj z tym jakie wot ma mechniaki bo te mechaniki są na maxa uproszczone jako że to gra arcade


@Sasaki_Kojiro: przecież napisałem to powyżej. Podkreśliłem tylko, że pociski w wocie mają trochę więcej parametrów niż tylko penę, ale w dalszym ciągu to jest arcade, więc nie wiem do czego się przyczepiasz.
@Kaczorra

@Helsantonio_Montes: ojej, czyżby kolega dzisiaj odkrył, że WOT działa w trybie arcade, czego nikt nigdy w żaden sposób nie ukrywał?


Ukrywał przez wiele lat opisując siebie jako symulatora na stronach poświęconych grom.