Wpis z mikrobloga

Wczoraj zobaczyłem tytuł filmu i pomyślałem ‚wow!’

Dziś obejrzałem tą odpowiedź Szafy i jest to ostatni film ogladany przeze mnie u niego na kanale.

Niestety jestem zmuszony przyznać, że mieliście rację...

1. Nikt nie zarzucał Marcinowi, że jest gruby. Argumenty ‚idźcie oglądać fit kanały’, itp. są nietrafione - to właśnie FFD przyciągnęła ludzi na kanał #mocnyvlog. Powtarzam - ludzie wkurzyli się o to, że FFD nie bylo przestrzegane a Szafa twierdził, że nadal trzyma się tej diety zamiast przyznać ‚dobra walić to, lubie i potrzebuje jeść więcej, koniec z FFD’ - i po sprawie...

2. Piniondze - temat ledwie zahaczony przez Szafe tylko w kontekście 1 filmu.
Nikt nie napisał, że wziął za to kase a jedynie, że w jego filmach często pojawia się ‚lokowanie produktu’ i ‚płatna promocja’ - rozliczyć takie akcje można na różne sposoby, niekoniecznie gotówkowo. A nawet jeśli, to i tak nikt tego nie udowodni, bo przecież wszystko ma na swoją mame.
Świetne pominięcie kwestii patronów i braku wywiązywania się z (narzuconych odgórnie przez regulamin Youtube) założeń dla Sponsorów kanału.

BTW - ja posta ze znaleziska nie pisałem anonimowo. Artykuł jest podpisany. Przy naprawdę minimalnym wysiłku można mnie namierzyć ;)

3. Usuwanie komentarzy. Strzał w stopę. Jak sami możecie sprawdzić wulgarne komentarze wcale nie są z automatu ukrywane i nigdy nie byly. Usuwane są komentarze według widzi mi się Szafy. Każdy to widział.
I żeby była jasność nie chodzi o komentarze, które obrażają bliskich, bo takie każdy by chyba usuwał.
W moim poście wręcz nawoływałem do zaprzestania pisania obraźliwych, chamskich i prostackich wpisów.

4. Nie zgadzam się ze swierdzeniem, że ‚wystarczyło mi zwrócić uwagę w komentarzu, że o czymś nie wiem, coś robię źle’. Ludzie to robili i to w kulturalny sposób. Bylu za to opluwani, wyśmiewani nazywani ‚ekspertami’.
Sam nawet pisałem kiedyś o licencji na komercyjne wykorzystywanie drona, bo Szafa bzdury gadał nie mając pojęcia o tym - zostało to skwitowane czymś w rodzaju ‚wy nic nie wieicie, douczcie się’. A oczywiście to Szafa niestety nie miał totalnie racji i jeszcze bzdury ludziom wmawiał w swoim filmie... Sytuacji był ogrom.

Reszty nawet nie chce mi się komentować. Szafa nie odniósł się tak na serio do żadnych konkretów o jakich pisaliśmy tu wszyscy. Wyciągnął jakieś skrajne sytuacje i poleciał...
Wszystkie ISTOTNE kwestie zostały pominięte.

Jego odpowiedź to nic innego jak odwrócenie kota ogonem, robienie z siebie ofiary ‚bezpodstawnego hejtu’ i MANIPULACJA w pięknym stylu. Aż jestem pod wrażeniem.

Przestaje oglądać całkiem, ale tag mam zamiar dalej śledzić :)

Uszanowanko.

#mocnyvlog
  • 14
@biosy_: jego film z przeprosinami można streścić tak:

1. Pierwsze 15 sekund - przepraszam, wybaczcie
2. kolejne 25 minut - manipulowanie faktami, robienie z siebie ofiary, obwinianie wszystkich tylko nie siebie, kłamstwa
3. Ostatnie 15 sekund - przepraszam, wybaczcie

Do tej pory cały czas miałem do Szafy stosunek pozytywny, nie oglądam wszystkich jego filmów, nie do końca wiedziałem z czego tak naprawdę ta afera, ale po tym filmie cała moja sympatia
Wszystkie ISTOTNE kwestie zostały pominięte.


@biosy_: to w jego stylu, zrobić wodę z mózgu, wymijające odpowiedzi, na ostatnim Q&A też tak śmieszkował, wie co robi, aż takim idiotą nie jest aby rzetelnie odnieść się do zarzutów, woli w formie takich filmów i rycerzyki to łykną jak mleko mamy
@biosy_: Niestety musze przyznac, ze poleglismy na calej linii. Szafa juz sie nie zmieni, a jego widzowie z klapkami na oczach to takie same typy szafo-podobne z identyczna mentalnoscia. Ich nie mozna przekonac do swoich racji.
Też po wczorajszym filmie anulowałem suba. Faktem jest ze przez wykop przelała się dużo zbędnego gowna ale też wiele prawdy do której szafa chce się przyznać. Moim zdaniem po takiej akcji powinien wyciągnąć wnioski bo z tego co tu czytam wiele ludzi teraz odeszło....
@biosy_: jesteś głosem rozsądku w tym całym bagnie, ale ego Szafy nigdy nie pozwoli mu racjonalnie podejść do tematu i zrozumieć twoje rzeczowe argumenty. No i całkowicie żałosne jest to robienie z siebie ofiary powołując się na jakiś promil komentarzy od idiotów, którzy wyzywają jego i jego bliskich
@4kroki: dlatego już się nie wypowiadam. Nie ma to najmniejszego sensu. Totalnie nie odniósł się to żadnego argumentu. Nawymyślał, że wyzywają go tylko od grubasa, ze on nie kasuje konstruktywnej krytyki tylko wulgaryzmy (a każdy widzi jak jest). Znów straszy sądem swoich widzów - ja nie jestem anonimowy - czekam na pozew ;)
A z tym lokowaniem produktów pięknie odwrócił kota ogonem.
Chętnie bym z nim przeprowadzil dyskusje na żywo ;)