Wpis z mikrobloga

@oliho: Jeżeli nie oglądasz, to nie wiesz o co chodzi. Generalnie zjanuszowił się, zaczął zebrać, udaje dystans do siebie i krytyki jaką na niego spływa, przeinacza fakty, kręci i kłamie. Są ludzie, którzy oglądali go długo i im się teraz nie podoba, jaką on kaszanę odpieprza. To chyba mają prawo napisać mu to, co im się nie podoba? A gdy już piszą, to zwykle dostają shadowbana, bo szafa nie potrafi znieść
@oliho Niektóre osoby były lub nadal są stałymi widzami Komody od kilku lat. Zauważyli, że przez ostatni rok Szafa z miłego grubaska zmienił się w typowego Janusza. Wydaje mi się, że właśnie jestem w tej grupie osób, która nie może znieść tego co Komoda zrobił z sobą i kanałem.
@oliho: Każdy robi co uważa, chce to ogląda, nie chce to nie ogląda i nie rozumiem po co to pytanie. Niektórzy oglądają, tylko przewalając cały odcinek, aby zobaczyć czy coś się w jego vlogach zmieniło i sprawdzić jak reaguje na krytykę oraz czy i jak się do niej odnosi. Dużo osób też przestało oglądać po tym jak wyrazili swoją krytykę i dostali shadowbana. Więc trochę nieładnie, że opluł swoich widzów tylko
@oliho: Oczywiście, że nie. Krytyka w internecie istnieje od zawsze, po prostu trzeba nabrać do tego odpowiedniego dystansu i naprawdę może czasem się zastanowić czy rzeczywiście jest coś nie tak z tym na co ludzie zwracają uwagę. No i jak już wspomniałem, niektórzy oglądają patrząc czy coś ciekawego się wydarzy i może trochę licząc, że coś się zmieniło (on) się zmienił. Oczywiście są też tacy którzy hejtuja bez powodu i to
@timesP: Rozumiem Twoje argumenty ,ale wytłumacz mi jak dziecku : Po co oglądasz tą bajkę jeśli Ci się ona nie podoba ?!

No tego nie mogę zrozumieć ...
Nie podoba mi się jakiś kanał , treść np. na youtube to go nie oglądam i nie tracę po pierwsze czasu ,a po drugie nerwów.

To jest wg. mnie normalne podejście do sprawy ,a nie katowanie się i bdsm kanałami.treściami których nie lubimy
@oliho: eh jak go oglądałem dosyć często to zacząłem pisać o jego januszowym podejściu itd, bo na YT dostałem shadowbana. Potem stwierdziłem, że to bez sensu i całkowicie przestałem go oglądać. Ponieważ ostatnio staram się optymalizować mój czas