Wpis z mikrobloga

Jakoś nie podoba mi się to jak #jagiellonia zaczyna działać na rynku transferowym. O ile nie mam nic do Mamrota jako trenera, to chyba Probierz miał zdecydowanie lepszy pomysł na transfery(nawet jeśli koniec końców były one zasługą Kuleszy) i dawał szanse piłkarzom bez nazwisk w rozsądnym wieku -przynajmniej tak mi się wydaje :p
Teraz nagle blisko 32 letni Quintana może dołączyć do Jagi.. bo kiedyś dobrze w niej grał.
Blisko 30 letni chyba już nawet mający problem z łapaniem się do składu Cracovi Sandomierski
Też podstarzały król strzelców 1 ligi z nieudanym epizodem w ekstraklasie.

Zapraszam do dyskusji :p

#ekstraklasa #pilkanozna
  • 6
@daniio33: Quintana jak odchodził to powiedział że wróci po trzech latach, ale z tymi powrotami to rzadko kiedy coś wychodzi. Sandomierski to też duża nie wiadoma, oby Kelemen jeszcze zagrał z rok bo jest lepszym bramkarzem.
Mi ta polityka też się średnio podoba.
Damian Szymański w Jagiellonii nawet nie dostał poważnej szansy a teraz był jednym z najlepszych zawodników sezonu.
Z wypożyczeń wracają tacy piłkarze jak Klimala czy Mystkowski i tacy
@daniio33: Przykład Realu Madryt pokazuje że mit o tym, że młoda krew w zespole podnosi jego poziom, jest tylko mitem ¯_(ツ)_/¯ .

Jeżeli to poprawi Tobie humor, pomyśl że w Górniku 3 podstawowych piłkarzy odeszło a 4 kolejnych może zrobić to samo. Dotychczas klub dokonał tylko jednego transferu.
@daniio33: Ty tak serio?Nawet jesli te transfery mialyby nie wypalic(chociaz kazdy z wymienionych zawodnikow ma potencjal) to majac na uwadze wypowiedz wymienionego przez Ciebie Probierza o tym ze puchary dla polskich klubow to pocalunek smierci to chyba szeroka kadra jest jak najbardziej potrzebna i mile widziana czyz nie?Majac solidnych zmiennikow mozna rotowac skladem bez duzej straty dla sily zespolu.Odnoszac sie jeszcze kazdego z graczy ktorych przytoczyles to Dani obiecal ze kiedys