Wpis z mikrobloga

Akat takie pytanko mam a propos numeru 3 draftu 2015 (to było tylko 3 lata temu). Bronić nadal nie umie, stara się ciut więcej, ale chyba wciąż za mało, rzutu za trzy nie dodał. Co z tym Jahem???
#nba #bojowka76ers #bruklinstronk
Pobierz appylan - Akat takie pytanko mam a propos numeru 3 draftu 2015 (to było tylko 3 lata ...
źródło: comment_3HbgMbYlnjTY8RCEqNIg3vYeXs9t2SQH.jpg

Co się stanie z Jahlilem Okaforem po FA 2018?

  • Nie zagra w następnym sezonie NBA 11.6% (8)
  • Dostanie minimum 36.2% (25)
  • Dostanie roczny kontrakt minimum > x >5 mln$ 43.5% (30)
  • Dostanie roczny kontrakt powyżej 5 mln$ 5.8% (4)
  • Dostanie wieloletni kontrakt. 2.9% (2)

Oddanych głosów: 69

  • 5
stara się ciut więcej


@appylan: ty no nie wiem

jakies dallas, czy inne memphis pewnie da mu minimum, no ale gosc jest porazka ogromna xD

Żeby oddać to w całości, to przypominam co Colangelo pisał na swoim burner account
@appylan: Dobrze pamiętam, że jego największe osiągnięcie to bicie jakis randomów pod klubami nocnymi drąc morde, ze jest bogaty itd? A co do gry to jest chyba najgorszym defensywnie środkowym w lidze bo poprostu schodzi z drogi i nie zastawia nawet zbiórki, Love przy nim wygląda jak Gobert takze sorry Jah. Jedynie do Dallas za minimum na rok i może Carlise cos z niego ulepi jako 6th man
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@appylan: Pewnie dostanie od kogoś szansę w lidze letniej i podczas obozu przygotowawczego, ale nie dotrwa do rozpoczęcia sezonu, jeśli nic się nie zmienił przez lato.